Προς το περιεχόμενο

Handmade μπρατσο για κιθαρα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

allparts' date=' που σημαινει αμερικη και τελωνειο!! Oτι ποιο αξιοπιστο σε ευρωπη και σε προσιτες τιμες θα το βρεις στο www.goeldo.de[/quote']

Τhanks. Tα goeldo τα εχω δει, δεν εχουν πολλες επιλογες και ειναι ακριβοτερα απο τα rockinger ενω ειναι ιδια! Ηλπιζα οτι το allparts.co.uk θα δουλευει αλλα δε διαβαζω καλα λογια στο noiz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τhanks. Tα goeldo τα εχω δει' date=' δεν εχουν πολλες επιλογες και ειναι ακριβοτερα απο τα rockinger ενω ειναι ιδια! Ηλπιζα οτι το allparts.co.uk θα δουλευει αλλα δε διαβαζω καλα λογια στο noiz.[/quote']

 

Οι τιμές του goeldo.de ΔΕΝ ισχύουν. Γενικώς η Goeldo ΔΕΝ πουλάει λιανικής.

 

Οι Ευρωπαϊκές λύσεις που έχεις είναι

1) Rockinger

2) Goeldo (σαν να λέμε Rockinger πάλι...) από τον Ντούκα (www.guitars.gr) με τιμές -10% από αυτές τις Rockinger.

 

Από κει και πέρα, αν θες νίτρο κλπ (όπως εγώ) είσαι για all parts... :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...To μπρατσο ερχεται... Σε δυο βδομαδες να περιμενετε μια πραγματικα TWISTED TELE... (sinkie propaganda telecaster)

 

Αν δε γράψεις λεπτομέρειες πως το κάνεις το... γκραφίτι, μην περιμένεις άρθρο για tinted μπράτσα. :evil: :P :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου