Προς το περιεχόμενο

Rob Chappers Rig Competition - Sotiris Vasileiadis


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιά συμμετοχούλα στον συγκεκριμένο διαγωνισμό, όπου πρέπει να παίξεις ένα riff στα 4 πρώτα τάστα της κιθάρας.

'Ελαβα μέρος για λογαριασμό δικού μου προσώπου κι όχι γαι την αφεντιά μου, αλλά παράλληλα το απολαμβάνω και το διασκεδάζω κι εγώ.

 

Φυσικά δεν έχουμε ελπίδες για κάποιο βραβείο, δεδομένου του ότι έχουμε το γνωστό μειονέκτημα της ποιγιοτικής ηχογράφησης ;D.Κι όχι μόνον! έχουμε κι άλλα μειονεκτήματα αλλά δεν φαίνονται ;D.

 

Υπάρχουν και βραβεία ''best feel face'' καί ''the most fun award'' οπότε υπάρχει και παρά πολύ γέλιο.Όποιος δεν βαρυιέται και δεν έχει τι να κάνει, μπορεί να γελάσει με κάποιους διαγωνιζόμενους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωτήρη πολύ μου άρεσε αλλά λίγο απότομα δεν έκλεισες;

Επίσης το backing δυστυχώς δεν ακουγόταν καθόλου...

Χαίρομαι Δημήτρη που σ'άρεσε, δεν ξέρω λές να ήταν απότομα το κλείσιμο?μπορεί δεν ξέρω, ίσως να ήθελε άλλο ένα μέτρο, νομίζω ότι ηχητικά δεν μπορούσα να κάνω κάτι καλύτερο, άλλωστε δεν διαθέτω και τα κατάλληλα μέσα.

 

Η αλήθεια είναι ότι σκέφτηκα να το παίξω 1-2 φορές για να το αποδώσω καλύτερα, αλλά ηχητικά δεν νομίζω ότι θα άλλαζε κάτι.

 

Ε νομίζω ότι τουλάχιστον είναι αξιοπρεπές.

 

Χίλια ευχαριστώ φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά συμμετοχούλα στον συγκεκριμένο διαγωνισμό, όπου πρέπει να παίξεις ένα riff στα 4 πρώτα τάστα της κιθάρας.

Σωτερ,καπου εκλεψες και χτυπησες 5ο ταστο. ;D

 

Το καλο με εσενα ειναι οτι εχεις πολυ ωραιο/πλουσιο φρασεολογιο με συνεπεια ακομα και πανω απο τετοιου τυπου μπακιν να μην ακουγεται βαρετο το παιξιμο,αλλα αντιθετως εχεις κατι να λες.

Δεν ακουγονται απλα νοτες χωρις τελος και ουσια.

Πολυ μ'αρεσε,δυνατος εισαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωτερ,καπου εκλεψες και χτυπησες 5ο ταστο. ;D

 

Το καλο με εσενα ειναι οτι εχεις πολυ ωραιο/πλουσιο φρασεολογιο με συνεπεια ακομα και πανω απο τετοιου τυπου μπακιν να μην ακουγεται βαρετο το παιξιμο,αλλα αντιθετως εχεις κατι να λες.

Δεν ακουγονται απλα νοτες χωρις τελος και ουσια.

Πολυ μ'αρεσε,δυνατος εισαι.

Λές να με πάρουν μυρουδιά ότι έκλεψα και να με κάνουν ''disqualified''? ;D ήθελα να βγεί κουφέτο αλλά μετάνιωσα και τόκανα κουνουπίδι ;D

 

Παίζει να μου δώσουν το βραβείο των καλύτερων συσπάσεων του προσώπου :P

 

Α ρε Γιώργο - νάσαι καλά αδερφός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου