Προς το περιεχόμενο

30/01/07 ο πρωτος μας δισκος στην διαθεση σας


movastro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια και χαρα σε ολους σας.

30/01/07 μετα απο 1,5 περιπου χρονο στο συρταρι μας "κυκλοφορει"

ο πρωτος ολοκληρομενος δισκος μας "Ανακυκλοθυμια"υπο την ετικετα

της JAZZROCK rec.

βεβαια δεν υπαρχει ετερια διανομης οποτε το "κυκλοφορει"ειναι σχετικο.

η διαθεση θα γινεται απο την ιδια την μπαντα με ταχυδρομιο και αντικαταβολη και στις συναυλιες μας.

το κοστος ειναι 10 εβρο.

 

οσοι πιστοι προς ελθετε.

 

περισοτερα στο www.movastro.com

www.myspace.com/movastroband

...ψηλά, στον δικό σου γολγοθά είμαι ο δεύτερος ληστής μα εσύ μη με λυπηθείς..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε παλικαρια!Πολυ ωρεες ιδεες και πολυ καλη παραγωγη...πρωτοτυπιτε κατα τη γνωμη μου στο χωρο του ελληνοφωνου ροκ.Μη το αφισετε..αξιζει και απο δισκογραφικη!Πως θα το τσιμπησω?(και στα καπακια σας στελνω και κατι δικες μας δουλειτσες-everglade-αν και με αγγλικο στιχο και πιο σκληρο)Παντα τετοια παιδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε πολυ καλοι!!!! ειδικα η Δαναη μαμαει (αν και στιχουργικα μου θυμιζει λιγο την Ελενη των poll αλλα δεν πειραζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναστε ολοι καλα παιδια για τιν υποστιρηξη και τα σχολια.

οποιος θελει ναποκτισει τον δισκο ας στειλει

στο [email protected] την διευθυνση του και θα του το στειλουμε μολις κυκλοφορησει με αντικαταβολη ταχυδρομιο και τα κλασικαααααααα.

.

και φυσικα να μας στειλεις την δουλεια σου αδερφε

(αναφερομε στον ΕVERGLADE)

ασχετα με τι γουσταρουμε και μας βγαινει να παιζουμε γουσταρουμε πολλα πραγματα

...ψηλά, στον δικό σου γολγοθά είμαι ο δεύτερος ληστής μα εσύ μη με λυπηθείς..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο δισκος τελικα δεν κυκλοφορει προς το παρων.10 μερες περιπου πριν την κυκλοφορια η μπαντα διεκοψε την συνεργασια της με ετερια και μανατζερ.

Στις 30 ομως Ιανουαριου πουχε ορισθει ως ημερομηνια εκδοσης ολοκληρος ο δισκος μας θα υπαρχει στο επισημο

site mas www.movatro.com for free download.

Επισης θα υπαρχει και ολο το artwork σε περιπτοση που καποιος θελει να παρει και αφτα και να φτιαξει μονος του μια ποιο περιποιημενη δουλεια.

Αυτη την στιγμη στο www.myspace.com/movastroband υπαρχοuν ηδη 4 κομματια που μπορειτε να κατεβασετε.

 

Ευχαριστουμε

...ψηλά, στον δικό σου γολγοθά είμαι ο δεύτερος ληστής μα εσύ μη με λυπηθείς..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου