Προς το περιεχόμενο

pod xt live


Προτεινόμενες αναρτήσεις

zoom G1 σορρυ για το λαθος το τζι 1 εχω οχι 3.πιστευω ειμαι καπου στα line 6 .Amplifi fx firehawk η hd500x?επισης στο θομαν τα β-στοκ τι παιζει με αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με firehawk και Amplifi δεν έχω εμπειρία.

 

Το HD500X θα σε βολέψει για τη σκηνή καθώς έχει και footswitches και σίγουρα έχει τις δυνατότητες που θέλεις. Επίσης έχει και πολύ user-friendly pc user interface για να μπορείς να το ρυθμίζεις και από το pc.

Από πλευράς ήχου έχει πολέμιους και υπέρμαχους (όπως όλα), αλλά νομίζω θα είσαι ευχαριστημένος.

 

Κάνε ένα search να διαβάσεις και άλλες γνώμες πάντως, γιατί αυτό είναι απλά η δικιά μου γνώμη  :)

 

B-stock από thomann έχω πάρει 2 φορές και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, μην τα φοβάσαι. Έχουν και κανονικά εγγύηση.

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειά! Νομίζω θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος.

Πρότασή μου να ξεκινήσεις να διαβάζεις τα manual από τώρα γιατί έχει μπόλικο πράγμα να καταλάβεις..

 

Πάρε και αυτό που θα σου δώσει αρκετό υλικό:

http://www.foobazaar.com/podhd/toneGuide/

 

Τέλος, όταν με το καλό έρθει κάνε και register στο site της line6, έχει αρκετό υλικό που σου ξεκλειδώνει με το που γραφτείς.

 

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά πιθανά να είναι ανοιγμένες και ξανα-κλεισμένες οι συσκευασίες.

Σε μένα πάντως αν δεν μου λέγαν οτι είναι b-stock παίζει και να μην καταλάβαινα κάτι.

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου