Προς το περιεχόμενο

Have a cigar.......τα πρώτα μέτρα τι ???


dimicupo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιά πείτε οι ψαγμένοι,έτσι καθαρά για ιστορικούς λόγους,στα πρώτα μέτρα τι ακριβώς παίζει ο David ? Παρότι καταλαβαίνω ότι εκτελεστικά δεν είναι και ότι δυσκολότερο,είναι μάλλον ένα αριστοτεχνικό ηχητικό ....κοκορέτσι....γιά πείτε μου....μιλώ μόνο για τα λίγα δεύτερα της εισαγωγής πρίν σκάσουν τα πλήκτρα με το γνωστό θέμα.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ψαγμένος αλλά το riffaki πρέπει να είναι συνεργασία david - rogers με πολλάααα εφε στον ήχο και οι 2 τους! Και οι δυο συμπληρώνουν δηλαδή αυτό που έρχεται στα αυτιά μας ως ενιαία εισαγωγική μελωδία... Αν θες και ακριβως νότες να το ψάξω να σου πω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ψαγμένος αλλά το riffaki πρέπει να είναι συνεργασία david - rogers με πολλάααα εφε στον ήχο και οι 2 τους! Και οι δυο συμπληρώνουν δηλαδή αυτό που έρχεται στα αυτιά μας ως ενιαία εισαγωγική μελωδία... Αν θες και ακριβως νότες να το ψάξω να σου πω :)

 

Α...οκ....όχι τότε μη μπείς στον κόπο,απλά επειδή πάντα με αναστάτωνε όμορφα αυτή η εισαγωγή θα γούσταρα έστω και υποβαθμισμένη τραγικά να την άκουγα απο τα χεράκια μου...όπως πάρα πολλά άλλα δε γίνεται...νά'σαι καλά.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ψαγμένος αλλά το riffaki πρέπει να είναι συνεργασία david - rogers με πολλάααα εφε στον ήχο και οι 2 τους! Και οι δυο συμπληρώνουν δηλαδή αυτό που έρχεται στα αυτιά μας ως ενιαία εισαγωγική μελωδία... Αν θες και ακριβως νότες να το ψάξω να σου πω :)

 

Α...οκ....όχι τότε μη μπείς στον κόπο' date='απλά επειδή πάντα με αναστάτωνε όμορφα αυτή η εισαγωγή θα γούσταρα έστω και υποβαθμισμένη τραγικά να την άκουγα απο τα χεράκια μου...όπως πάρα πολλά άλλα δε γίνεται...νά'σαι καλά.[/quote']

 

Τί θές βρε..?? :lol: Παρτιτούρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ψαγμένος αλλά το riffaki πρέπει να είναι συνεργασία david - rogers με πολλάααα εφε στον ήχο και οι 2 τους! Και οι δυο συμπληρώνουν δηλαδή αυτό που έρχεται στα αυτιά μας ως ενιαία εισαγωγική μελωδία... Αν θες και ακριβως νότες να το ψάξω να σου πω :)

 

Α...οκ....όχι τότε μη μπείς στον κόπο' date='απλά επειδή πάντα με αναστάτωνε όμορφα αυτή η εισαγωγή θα γούσταρα έστω και υποβαθμισμένη τραγικά να την άκουγα απο τα χεράκια μου...όπως πάρα πολλά άλλα δε γίνεται...νά'σαι καλά.[/quote']

 

Τί θές βρε..?? :lol: Παρτιτούρα?

 

Μπααά....αμα ξέρει κανείς το dave να έρθει για καφεδάκι να μου δείξει ο ίδιος...δίνω 3 ευρώ..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε άμα είναι έτσι! Αφού στο Live 8 παίξανε για 2¤ ο καθένας' date=' άκουσα... :)[/quote']

 

 

Δεν έχω τόσα ρε συ....μέχρι 3 έιπαμε.....ο ...satriani κάνει μαθήματα σε ένα κολλητό 0,7 τήν ώρα..πώς την είδανε αυτοί...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου