Προς το περιεχόμενο

Μύθοι και πραγματικότητα


stonedterror

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όσο και να το πιέσεις λοιπόν αρχηγέ μου απάντηση όποια σου κάτσει απο μένα δε θα πάρεις

πάρακατω…

Θέλω να μου πεις ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ μοντέλα που ΕΣΥ πιστεύεις ότι πρέπει να ασχοληθώ. Να πάρω Harley benton? squier? yamaha? κάτι άλλο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θέλω να μου πεις ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ μοντέλα που ΕΣΥ πιστεύεις ότι πρέπει να ασχοληθώ. Να πάρω Harley benton? squier? yamaha? κάτι άλλο?

 

αν και θα μπορούσα να σου απαντήσω πάλι στην καινούρια σου ερώτηση δε θα το κάνω γιατί με κούρασες…ήμουν αρκετά σαφής στο τι σχολιάζω με το thread μου οπότε ή συμφωνείς ή διαφωνείς …το να συνεχίσω να σου  απαντάω τώρα σε υποθετικές ερωτήσεις που δεν ξέρω τι σκοπό έχουν το βρίσκω ανούσιο και κουραστικό.και το πιο άκυρο απ όλα είναι οτί ζητάς συγκεκριμένες απαντήσεις πριν καν κάνεις συγκεκριμένες ερωτήσεις ετσί ώστε να το κάνεις να φανεί σαν γενικότητα από μεριάς μου αλλά πέφτεις στο κενό…οπότε σόρρυ αλλά συνέχισε το μόνος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να μου πεις ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ μοντέλα που ΕΣΥ πιστεύεις ότι πρέπει να ασχοληθώ. Να πάρω Harley benton? squier? yamaha? κάτι άλλο?

 

Harley benton, χαλαρά. Όταν αρχίσω να κολυμπάω στα φράγκα θ'αγοράσω 5 από κάθε σειρά να'χω ν'αλλάζω χρώματα στα greekdude βιντεάκια.

 

Τι, δεν ψάχνεις στρατ τελικά;  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένες μου φίλες.

Υπάρχουν πολλοί ωραίοι κώλοι εκεί έξω.

Φροντίστε πρώτα να μάθετε τα γούστα του, και προσπαθείστε να αποκτήσετε αυτόν που απαιτεί λιγότερο κόπο και πλησιάζει όσο το δυνατόν σ' αυτά.

Δεν θα έχετε ποτέ τον τέλειο κώλο κατά την γνώμη του.

Γιατί ούτε ο ίδιος ξέρει ποιός είναι αυτός.

 

Με αγάπη

 

kwstas79

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

με μόνο κριτήριο τα Watt, οι συγκρίσεις περί ηχητικών εντάσεων είναι απλά κατά κανόνα "άχρηστες"...  κάλλιστα, ένας ενισχυτής 10 watt, στην πράξη θα μπορούσε να ακούγεται 2 φορές πιο δυνατά από έναν 100 watt...

 

να γραφτεί 1998376746635674849781 φορές και αύριο με τον κηδεμόνα σας (καλά αυτό μόνο αν σας έχει υιοθετήσει Σουηδέζα πρώην μοντέλο έως 35 Μαίων  :P ;D)...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ για τη σφηνα, αλλα μολις τωρα θυμηθηκα.... και μου ρθε να βαλω τα... κλαματα  :'(

 

........

 

Ητανε δεν ητανε ενας Σεπτεμβρης μηνας του... εμ, 1995-96, οπου ενας γνωστος, πιτσιρικας τοτε των 13 χρονων μου ζητησε την βοηθεια μου να κατεβει κεντρο Αθηνας (μικρος τοτε για μονος του, μη βλεπετε τωρα...) για να αγορασει την ΠΡΩΤΗ του κιθαρα για να μαθει να παιζει...

Ποια κιθαρα;

...

...

...

 

Μια ESP M-II, που τοτε δεν θυμαμαι ποσα χιλιαρικα εκανε, γιατι εγω μαζεμενα δεν τα ειχα δει ποτε στην τσεπη μου τοσα (χμ, ρε σεις, και μεχρι τωρα ακομα δεν τα εχω δει  :P )

 

Φυσικα και τον βοηθησα, και χαρηκα που μπορεσε και πηρε (και επαιξα και εγω εστω για λιγο τοτε) ασχετα αν ενα δακρυ στεναχωριας κυλισε στο προσωπο μου....)

 

 

Τελος τα μελώ,

 

πού θελω να καταληξω; Οτι σημερα με τοσες επιλογες, ο καθενας παιρνει ο,τι σηκωνει η τσεπη του...

Απο εκει και μετα, καλες/ κακες κιθαρες τελικα..... περι ορεξεως.

 

Αυτα, και σορυ για τη σφηνα...  :-X

 

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το εν λόγο thread- μνημείο, μου δίνει την αφορμή να επαναφέρω το ερώτημα που βασάνισε το Noiz επί σειρά ετών: Μαχόγκανι, καλό για μέταλ;

Μύθος ή πραγματικότητα;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εν λόγο thread- μνημείο, μου δίνει την αφορμή να επαναφέρω το ερώτημα που βασάνισε το Noiz επί σειρά ετών: Μαχόγκανι, καλό για μέταλ;

Μύθος ή πραγματικότητα;

 

Καλό για όλα,

ακομα και για τραπεζια!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου