Προς το περιεχόμενο

Fender η Gibson ?


dimicupo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
well mate' date=' you can have more than one you know. Rock&roll was never about monogamy![/quote']

 

Rock&roll was never about mahogany neither. :lol: :lol: :lol:

 

 

Ολα ειναι θεμα...χλωριδας.Αν η fender και η gibson ειχαν ιδρυθει στην μογγολια, η stratocaster και η sg Θα χαν compressed bamboo body... :lol:

 

Πατριώτες προσοχή!!!! Ο deadendmind είναι κρυφο-gibsonιστής και προσπαθεί να βάλει τους φιλοfenderους να τσακωθούν για τα ξύλα και διασπαστούν σε 2-3 φράξιες!!!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

well mate' date=' you can have more than one you know. Rock&roll was never about monogamy![/quote']

 

Rock&roll was never about mahogany neither. :lol: :lol: :lol:

 

 

Ολα ειναι θεμα...χλωριδας.Αν η fender και η gibson ειχαν ιδρυθει στην μογγολια, η stratocaster και η sg Θα χαν compressed bamboo body... :lol:

 

Πατριώτες προσοχή!!!! Ο deadendmind είναι κρυφο-gibsonιστής και προσπαθεί να βάλει τους φιλοfenderους να τσακωθούν για τα ξύλα και διασπαστούν σε 2-3 φράξιες!!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

τα ξύλα για κάψιμο.....το θέμα είναι απλούστερο και κάποιοι δειλιάζουν....ντροπή...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

well mate' date=' you can have more than one you know. Rock&roll was never about monogamy![/quote']

 

Rock&roll was never about mahogany neither. :lol: :lol: :lol:

 

 

Ολα ειναι θεμα...χλωριδας.Αν η fender και η gibson ειχαν ιδρυθει στην μογγολια, η stratocaster και η sg Θα χαν compressed bamboo body... :lol:

 

:lol: :lol: :lol: το διαζύγιο δε το γλυτώνεις με διπλωματίες....λέμε...εχει γίνει πυρηνική καταστροφή,εσυ σε ένα καταφύγιο,και επιλέγεις MIA...ποιά ?????

 

Την Gibson και μετα θα την πουλουσα για να παρω μια τελε και μια jaguar! :lol: :lol: :lol:

 

Mαλλον την jaguar η την τελε...Δεν ειμαι κρυfογκιμπσονιστης, ειμαι ανοιχτομυαλος! Εκαστος στο ειδος του. Γενικα ομως, οπως διατυπωσα πριν, στηριζω και προτιμω fender. Aπλα που και που, μια αλλαγη χρειαζεται..! Ο γαμος σκοτωνει την μουσικη!!!!!!!

 

(α, ο φραξιονισμος, ειναι το αλατοπιπερο της ζωης, μην τον εμποδιζεις!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

well mate' date=' you can have more than one you know. Rock&roll was never about monogamy![/quote']

 

Rock&roll was never about mahogany neither. :lol: :lol: :lol:

 

 

Ολα ειναι θεμα...χλωριδας.Αν η fender και η gibson ειχαν ιδρυθει στην μογγολια, η stratocaster και η sg Θα χαν compressed bamboo body... :lol:

 

:lol: :lol: :lol: το διαζύγιο δε το γλυτώνεις με διπλωματίες....λέμε...εχει γίνει πυρηνική καταστροφή,εσυ σε ένα καταφύγιο,και επιλέγεις MIA...ποιά ?????

 

Την Gibson και μετα θα την πουλουσα για να παρω μια τελε και μια jaguar! :lol: :lol: :lol:

 

Mαλλον την jaguar η την τελε...Δεν ειμαι κρυfογκιμπσονιστης, ειμαι ανοιχτομυαλος! Εκαστος στο ειδος του. Γενικα ομως, οπως διατυπωσα πριν, στηριζω και προτιμω fender. Aπλα που και που, μια αλλαγη χρειαζεται..! Ο γαμος σκοτωνει την μουσικη!!!!!!!

 

(α, ο φραξιονισμος, ειναι το αλατοπιπερο της ζωης, μην τον εμποδιζεις!)

 

εγώ ??? δεν είμα ικανός ούτε κάν να επηρεάσω,τι να εμποδίσω.....συνεχίστε 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PRS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

 

Πέρα από την πλάκα, ο Paul πέτυχε ακριβώς προσφέροντας μια εναλλακτική πρόταση 'ανάμεσα' στους δύο 'κόσμους', ακόμα και στην κλίμακα της ταστιέρας! Και φυσικά χωρίς κανένα από τα προβλήματα ποιότητας που τυραννούσαν (και τυραννούν μερικές φορές και σήμερα) τους δύο 'μεγάλους'. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
dimicupo' date=' για τον harilatron μιλουσα![/quote']

 

Μα καλά...είναι δυνατόν να παίρνεις στα σοβαρά τέτοιο -ολοφάνερα φαιδρό- σχόλιο που έκανα περί κρυφοgibsonισμού και "πατριωτών" φιλοfenderων? :lol: Για αστείο το έγραψα... :wink: νομίζω είναι προφανές αυτό. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimicupo' date=' για τον harilatron μιλουσα![/quote']

 

Μα καλά...είναι δυνατόν να παίρνεις στα σοβαρά τέτοιο -ολοφάνερα φαιδρό- σχόλιο που έκανα περί κρυφοgibsonισμού και "πατριωτών" φιλοfenderων? :lol: Για αστείο το έγραψα... :wink: νομίζω είναι προφανές αυτό. :lol:

 

 

 

έεεεετσι ...εξ άλλου το avatar σου τα λέει όλα :lol: :lol: :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου