Προς το περιεχόμενο

SOS! Clicks and pops!


PhrygianDominant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφόσον είχε προκύψει ήδη θέμα, εγώ θα πρότεινα να φέρεις ηλεκτρολόγο να τσεκάρει αν όλα είναι ο.κ. με το ρεύμα που φεύγει από τις πρίζες. Κάποιες συνδέσεις σε χώρους με θέματα ρεύματος μπορεί να κάψουν μηχανήματα, μου έτυχε σήμερα μόλις αυτό-παρ'ολίγον βέβαια γιατί έπεσε ο γενικός. Από εκεί και έπειτα αν έχεις θέμα με γείωση ή κάτι άλλο θα κινηθείς ανάλογα.

 

Το Mac είναι σίγουρα υπέραρκετο για να μην κάνει errors, είναι και αυθεντικό οπότε κάτι άλλο παίζει και σου πετάει ψηφιακό θόρυβο.

 

Καλύτερα να προσέχεις πολύ τις εντάσεις σου μέχρι να βρεθεί λύση αν χρησιμοποιείς το σύστημα.

 

Καλησπέρα φίλε μου και σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!

 

Το όλο πρόβλημα έτυχε-έγινε ξαφνικά! Δεν είχα παλιότερα πρόβλημα με καμία ηλεκτρική-ηλεκτρονική συσκευή ούτε και με το HI-FI στο σπίτι.

 

Σήμερα δοκίμασα την πιο οικονομική λύση, αντικατέστησα το παλιό μου καλώδιο FireWire με ένα καινούριο και όλα δούλευαν άψογα.

 

Ο καιρός θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου