Προς το περιεχόμενο

Κουρδιστίρι για κιθαρα


ginargiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω να πάρω ένα γιατί δε με βολέυει αυτό της πεταλίερας η του pc. Καμία πρόταση? Δε θέλω κανενα της πλάκας ούτε και κανενα Peterson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να πάρω ένα γιατί δε με βολέυει αυτό της πεταλίερας η του pc. Καμία πρόταση? Δε θέλω κανενα της πλάκας ούτε και κανενα Peterson

 

Δυστυχώς αυτές είναι οι επιλογές. 8)

 

Είτε ένα της πλάκας... είτε ένα Peterson. :P :lol: :lol:

 

Σοβαρά τώρα, κάπως σαν εσένα σκεφτόμουν μέχρι πριν λίγο καιρό, μέχρι που απέκτησα ένα Peterson. Η έκφραση 'αξίζει τα λεφτά του' δε λέει τίποτα. :wink: Η ακρίβεια σε σχέση με ένα κουρδιστήρι ακίδας είναι από άλλο γαλαξία.

 

Ακόμα πιο σοβαρά τώρα, τσέκαρε τα Boss και τα Korg. Μπορείς να βρεις στο ebay το κατηργημένο Korg DT-7 σε πολύ καλή τιμή, πολύ καλό κουρδιστήρι. :wink:

 

Επίσης μην τρελλαίνεσαι με το κόστος αγοράς, το κουρδιστήρι δεν είναι ένα ακόμα πεταλάκι που θα το βαρεθείς και θα το αλλάξεις σε 1 χρόνο. Ούτε και ο τρόπος που κουρδίζονται τα όργανα αλλάζει! Μπορείς να το κρατήσεις μια ζωή. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μερικές φορές ψάχνεις κάτι γρήγορο και απλό. Όχι οτι το πηρουνάκι δεν είναι ευκολό αλλα πάνω στην σκηνή τι κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με πυροβολήσετε που είμαι κολλημένος με το πηρουνάκι και αυτί ?

 

Φαντάζομαι και τις αρμονικές με το πηρουνάκι τις φτιάχνεις ε; Ένας εσύ και ένας ο Έρικ. :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με πυροβολήσετε που είμαι κολλημένος με το πηρουνάκι και αυτί ?

 

Φαντάζομαι και τις αρμονικές με το πηρουνάκι τις φτιάχνεις ε; Ένας εσύ και ένας ο Έρικ. :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Είστε κακοί,το πηρουνάκι άμα το βαρέσεις δυνατά και το κολλήσεις στο σκάφος ακούγεται μια χαρά.....και κουρδίζεις μια χαρά..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου