Προς το περιεχόμενο

Frozen Morning


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παγωσε ο τοπος.... ενεπνευσθην αναλογως σημερα το πρωι  :)...και ειπα να αποχαιρετησω το 2016 με ενα πΓοιτικο ασθΜα...

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους!

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παγωσε ο τοπος.... ενεπνευσθην αναλογως σημερα το πρωι  :)...και ειπα να αποχαιρετησω το 2016 με ενα πΓοιτικο ασθΜα...

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους!

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

 

Πολύ καλή κίνηση αγαπητέ μου!!!

 

Εξαιρετικότατο!!! ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!!

 

Δεν άντεξα τον πειρασμό μολις το άκουσα και είπα, δεν του αξίζουν τα κατά τα άλλα αξιοπρεπή για pc χρήση gigaworks μου και το έβαλα στο καλό ηχοσύστημα της έπαυλης που και το απόλαυσα εκεί μερικές φορές για να το......... ψειρήσω.

 

Το έβαλα και στην καινούργια μου home cinema soundbar για να τη δοκιμάσω και εκεί it sounds great, αν και δεν είναι και απο τις κορυφαίες .... έ, κάτι κανει. Ιt's ok!!

 

Θα ήθελα να πώ οτι μπαίνει πολύ ωραία, excellent sound clarity, πολύ δυνατή ενορχήστρωση και εμπνεσμένα θέματα, ιδιαίτερα οταν μπαίνει η αλλαγή τόνου και κορυφώνεται η ενορχήστρωση είναι ......... υποδειγματικό το αποτέλεσμα.

 

Προσωπικά όπως και το έχω ξαναπεί με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι φτιάχνεις μια καλή και εμπνεσμένη παραγωγή όποτε το αποφασίσεις σε ένα πρωϊνό, έτοιμη για ...... κατανάλωση και αψεγάδιαστη.

 

Έιναι κάτι που εγώ δεν μπορώ να το κάνω στη μουσική, ακόμα και όταν έχω καλές και σχεδόν έτοιμες ιδέες στο μυαλό μου (καλά εγώ είμαι και αριστεροσοσιαλιστής όπως ξέρεις και εγώ και οι όμοιοί μου έχουμε άλλους ρυθμούς ακόμα και στα χόμπι μας, ρυθμους ας το πούμε........... ελληνικού δημοσίου χαχαχαχαχααχαχχχαχα)

 

Εύχομαι ενα επίσης δημιουργικό στη μουσική και όχι μόνο 2017, με υγεία πάνω απο όλα και ότι επιθυμείς!!!!!!

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι ενα επίσης δημιουργικό στη μουσική και όχι μόνο 2017, με υγεία πάνω απο όλα και ότι επιθυμείς!!!!!!

 

Vielen Dank!!

 

 

Προσωπικά όπως και το έχω ξαναπεί με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι φτιάχνεις μια καλή και εμπνεσμένη παραγωγή όποτε το αποφασίσεις σε ένα πρωϊνό, έτοιμη για ...... κατανάλωση και αψεγάδιαστη.

 

η αληθεια ειναι οτι ΠΟΤΕ μου δεν περιμενω την εμπνευση....εδω και δεκαετιες ακολουθω προγραμμα "Nick Cave"

 

Nick Cave on Writing + Routines – kat asharya

 

δηλ. καθομαι και γραφω μουσικη ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ωραριο  ,για αυτο αλλωστε εχω καμμια 100αρια τραγουδια και καμμια 200αρια instrumental τα οποια δεν εχω κυκλοφορησει και ουτε θα κυκλοφορησω ποτε  ;D ;D 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου