Προς το περιεχόμενο

Wes σε υψηλή ανάλυση (!?) και ήχο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλό , να τον ακούς και να τον βλέπεις να παίζει ! Ιδίως για μας, που στην εσχατιά της Ευρώπης -και παλιότερα χωρίς youtouμπια - , απέχουμε πολλές χιλιάδες χιλιόμετρα από αυτές τις performances.

 

Βέβαια, η "υψηλή ανάλυση" είναι σημερινή photοshoπιά,  αλλά με καλό αποτέλεσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πάντως υπέροχος και πλήρης ο ήχος του ... και όλων μαζί ... Τόση ομορφιά !

Αυτό που λέμε :  Λίγα και καλά !

 

Παραθέτω ένα σχόλιο ακροατή απ'το youtoube :

"this is awesome.  this makes me want to have a cigarette.  and I don't smoke"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τον παρακολουθούσα και διαπίστωσα ότι έχει σπασμένη την άρθρωση του αντίχειρα.

Το ίδιο έχω και εγώ, το είχα σπάσει όταν ήμουν 10-11 χρονών παίζοντας με την τσακαλοπαρέα τότε, και έχω διαπιστώσει ότι με βολεύει πολύ ως εναλλακτικό παίξιμο το στυλ αντίχειρα αλα Wes....

 

Βέβαια δεν σας προτείνω κάτι τέτοιο, απλά διαπίστωση είναι. ;D

 

Αν προσέξετε θα δείτε ότι ο αντίχειρας κάνει ορθή γωνία με την παλάμη.

Που κανονικά δεν συμβαίνει.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τον παρακολουθούσα και διαπίστωσα ότι έχει σπασμένη την άρθρωση του αντίχειρα.

Το ίδιο έχω και εγώ, το είχα σπάσει όταν ήμουν 10-11 χρονών παίζοντας με την τσακαλοπαρέα τότε, και έχω διαπιστώσει ότι με βολεύει πολύ ως εναλλακτικό παίξιμο το στυλ αντίχειρα αλα Wes....

 

Έτσι εξηγείται............ :D 8) ;D  Έτσι για να μάθεις να μου την λες για το Purple rain........... 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι εξηγείται............ :D 8) ;D  Έτσι για να μάθεις να μου την λες για το Purple rain........... 8)

 

δεν πιστεύεις ε?  :-\

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυό ζευγάρια γιαλιά φοράω...

(μόνο και μόνο για να διαβάζω τα spoiler σου....

 

δεν σε ξέρω νομίζεις τι φάτσα είσαι?

 

(αλλά τι να κάνω όταν ήσουν σε ευαίσθητη ηλικία πήγαινες να ακούσεις Σάκη Παπαδημητρίου και jazz rock....

 

  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αλλά τι να κάνω όταν ήσουν σε ευαίσθητη ηλικία πήγαινες να ακούσεις Σάκη Παπαδημητρίου και jazz rock....  ;D

  Σιγά μην πήγα μόνος μου επειδή ήθελα...... Πήγα με "καλή" παρέα, μπας και γ@μ.....στον γυρισμό από Θεσ/νικη σε Αλεξάνδρεια στο αμάξι.......                                                           

  Edit:  Που είναι ο Φιούζιος ρε παιδιά....;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου