Προς το περιεχόμενο

Home Studio Monitor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

geia sas paidia kai sigxaritiria gia tin kali sas douleia... tha mpo kateuthian sto thema... psaxno monitor gi home studio... eos tora exo kataliksei se auta...

 

Tascam VL-A5....

 

http://www.tascam.com/products/vl-a_series;9,38,1057,16.html

 

Episeis auta....

 

M-audio Studiophile BX-5A (i tin deluxe)

 

http://www.m-audio.com/products/en_us/StudiophileBX5a.html

 

omos sinexos akouo oti exoun problimata... isxiei??? kai episeis se auti tin timi pia alla mou protinete??? (300 euro)....

 

euxaristo prokatabolika.... kai sinexiste tin ekseretiki douleia sas!!!!!! MAKE NOIZ :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλωσόρισες στο φόρουμ...Μία παρατήρηση πριν την απάντηση...γράφε ελληνικά γιατι είναι κανόνας του φορουμ να μη χρησιμοποιεί greeklish...

Στο θέμα των μόνιτορ τώρα...Πριν 2 μήνες βρισκόμουν ακριβώς στην ίδια περίπτωση με σένα...Επιλογή μεταξύ αυτών των 2...Και θεωρώ ότι τα TASCAM είναι αρκετά καλύτερα από τα M-Audio τα οποία έχουν ένα δυνατό σημείο, την εμφάνιση, ιδιαίτερα τα deluxe...Αυτό με τα προβλήματα που γράφεις δεν το έχω ακούσει ποτέ ωστόσο...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξη συγνωμη για τα μη ελληνικα μου γραμματα... τα M-Audio μου γεμιζουν πιο πολι το ματι...

 

δεν ξερω τι αποτελεσμα θα εχουν αλλα τα αλλα εχω διαβασει σε συζητισεισ οτι εχουν πολλα προβλιματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι στο μάτι χτυπάνε καλύτερα τα m-audio...αλλά και πάλι θα πω ότι τα TASCAM είναι πιο ποιοτικά...τώρα κάποιος που ξέρει καλύτερα από μένα θα σε κατατοπίσει περισσότερο...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alesis M1 active... οικονομικο και καλο ηχειο.. 2 μειονεκτιματα ειναι οτι δεν παιζει πολυ δυνατα (94dBspl αν θυμαμαι καλα) και τα πολυ χαμηλα του λενε ψεμματα... (απο τα 60 και κατω ειναι περισοτερα τα μπασσα απο οσο ακουγονται) κατα τ'αλλα ειναι πολυ πολυ καλα...

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κι εγώ τα Tascam τα οποία είναι απίστευτα για τα λέφτά τους αλλά και για παραπάνω.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

ψαξε υπαρχουν μεταχειρισμενα krk στα 300-350 ευρω (δυσκολο βεβαια να τα βρεις).

Aλλιως και εγω τα tascam λεω τα εχω δουλεψει πολυ καλα για τα λεφτα τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαξε υπαρχουν μεταχειρισμενα krk στα 300-350 ευρω (δυσκολο βεβαια να τα βρεις).

Aλλιως και εγω τα tascam λεω τα εχω δουλεψει πολυ καλα για τα λεφτα τους!

 

01:40 - 07/02/09  ::)

Ισως να του τα προτείνεις για δεύτερα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου