Προς το περιεχόμενο

Paul Gilbert και τα μυαλά στα κάγκελα


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Κάθε φορά που τον βλέπω είναι και καλύτερος. Με τρελένει που συνέχεια δίνει παραδείγματα και παίζει σαν παιδί.

 

Μετά το 30' δίνει και μαθήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρελένει που συνέχεια δίνει παραδείγματα και παίζει σαν παιδί

 

Αυτό ακριβώς, η μισή από τη συμπάθεια που τρέφω για αυτόν τον τύπο είναι από το πόσο χαρούμενος είναι όταν παίζει (θα έλεγα και παραπάνω από τη μισή αλλά είναι και μουσικάρα ο άτιμος)

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εξαιρετικός παίκτης και πολύ καλός άνθρωπος δείχνει. Ενώ παλιά είχε ηχάρα δεν ξέρω τι έχει γίνει τελευταία.

 

Τον είχα δει/ακούσει από κοντά το 2012 και ενώ το παίξιμό του ήταν τρομερό, από ήχο τίποτα.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικός παίκτης και πολύ καλός άνθρωπος δείχνει. Ενώ παλιά είχε ηχάρα δεν ξέρω τι έχει γίνει τελευταία.

 

Τον είχα δει/ακούσει από κοντά το 2012 και ενώ το παίξιμό του ήταν τρομερό, από ήχο τίποτα.

 

Και πολύ παλιά είχε εκείνο τον άθλιο ήχο τέρμα πρίμα. Νομίζω εξαρτάται από το που παίζει, γιατί από ότι έχω διαβάσει δεν είναι και πολύ επιλεκτικός με τους ενισχυτές και τα σεταπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου