Προς το περιεχόμενο

Here I go again karaoke


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Stoyo, σε απλα ελληνικα φιλε; Δεν καταλαβα τιποτα.  :P

 

Θα στο πω νέτα-σκέτα, δίνεις πόνο (σταυτιά κυρίως αλλά και γενικά), κήπ όν ρόκιν, οργώνεις, δώσε ψωμί στο λαό.

 

Σου έχω έτοιμη την επόμενη διασκευή:

Κάνε τον Μιλίνκο να κλάψει και εμάς περήφανους έλληνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατη λεοπάρδαλη, όπως σου'πε κι ο Ray, αν θες πραγματικά να τραγουδήσεις, θες πολλή δουλειά και πιθανότατα δάσκαλο.

 

Δεν θέλω να σε αποκαρδιώσω αλλά όσα έχεις τραγουδήσει μέχρι τώρα είναι κανα-δυο οκτάβες κάτω απ'τα original, γυροφέρνουν πάνω-κάτω την εκάστοτε νότα κτλ. Και απορώ που, ως μουσικός, δεν τ'ακούς κι εσύ ο ίδιος.

 

Όσο γι'αυτό...

 

Πες το εσυ καλυτερα, one take. Και με καλυτερη κραυγη πριν το σολο.

 

 

Φάουλ. Εκτίθεσαι και ζητάς απόψεις και μετά απορρίπτεις τις κριτικές που σου'ρχονται επειδή δεν είναι ίσως αυτό που περίμενες. Πόσο μάλλον δε όταν το προϊόν της προαναφερθείσας έκθεσης είναι μια προχειρότατη ηχογράφηση με το κινητό (έτσι ακούγεται). Ελπίζω να μην το συνεχίσεις για να μην γίνει το νέο trending topic το παρόν, μετά το "νέο σόλο".

 

Παρεμπιπτόντως, δεν χρειάζεται να κάτσω να γράψω καλύτερο album απ'το bananas των Purple για να πω ότι δεν μου άρεσε. Δεν χρειάζεται να κάτσω να γυρίσω καλύτερη ταινία απ'το argo για να πω ότι δεν μου άρεσε. Κι ούτω καθ'εξής.

 

Καλή συνέχεια θα ευχηθώ και καλή πρόοδο, αν αποφασίσεις να το κυνηγήσεις περαιτέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω ολους, θα δουλεψω και θα επανερθω με καλα κομματια! Οτι ειπα ηταν προχειρα και σορρυ για την επιθεση στον ..Satana. ;D

Stoyo, κομματαρα, θα την δουλεψω!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου