Προς το περιεχόμενο

Θόρυβος στα ηχεία ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειχα το ιδιο προβλημα αλλα γρηγορα καταλαβα οτι εφταιγε η βαση (ξερετε εκει που φορτιζει) του ασυρματου τηλεφωνου μου. προφανως δεν εχεις το ιδιο προβλημα (εκτος κι αν εχεις μια βαση διπλα σε καθε ηχειο) αλλα ηθελα να το αναφερω μηπως και βοηθησω στις ερευνες...! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Ζητώ συγνώμη για την μεγάλη απουσία μου. Είχα πήξει στην δουλειά αγαπητοί μου μουσικοί.

 

Λοιπόν το θέμα ελύθει .... και ήταν καθαρά δικό μου πρόβλημα (όχι εγκεφαλικό ... μην τρελαθούμε κι όλας).

Τι ήτανε?

 

:x

 

Η ραμημένη έξοδος της κάρτας ήχου μου είναι ψιλοπαιγμένη και πρέπει το καλώδιο να είναι σε συγκεκριμένη θέση ... αλλιώς με το παραμικρό κούνημα έχω UFO στο σπίτι μου.

 

Και επειδή αναφέρθηκα στο CS2X κάπου μέσα σε όλο αυτό το μπάχαλο που προκάλεσα .... θέλω να προσθέσω οτι τελικά απεδείχθει ώς πολύυυυ μα πάρα πολυ καλό πλήκτρο.... τολμώ να πώ όμως σε τυχόν αγοραστές του οτι θα περάσουν απίστευτα πολλές ώρες μαζί του μέχρι να καταφέρουν να φέρουν έναν ήχο στα ίσια του ... κατι που με το Trinity δεν αντιμετώπισα ποτέ!

Το αποτέλεσμα όμως είναι πάρα πολύ καλό για την τιμή του.

Μακριά απο τα φυσικά όργανα μόνο.

 

Ευχαριστώ και πάλι ... Χρονια Πολλά και καλη Πρωτοχρονιά παιδάκια!

αντασία στην εξουσία ... γιούυυυυυυρια λέμεεεεεεεεεε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου