Προς το περιεχόμενο

Προβλημα Tascam us366


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ενα προβλημα τον αυγουστο απεκτησα μια Tascam us 366 απο τις καινουριες και να τι επαθα ακουγα συνεχως καθε 8 δευτερα αλλοτε καθε 30 εναν ηχο σαν εκεινον που κανει ενα σπασμενο πλαστικ'ο ποτ'ηρι. Καμια φορα κανει και άλλους θορυβους σε γενικές γραμμες ηχογραφει δουλευεει κανονικα και οταν κανει αυτους του ηχους δεν τους ηχογραφει τι μπορω να κανω για αυτο? μια λυση απο σταθερο υπολογιστή είμαι και δεν εχω βαλει usb hubs και τετοια πραγματα. Μειωνω το latency το αυξανω τα ιδια σκ****τα! παιδια δωστε σας παρακαλω μια λυση μενω σε νησι και μου ειναι δυσκολο να παω αθηνα να το φτιαξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα διάφορες Tascam και ποτέ δεν μου έκανε τέτοιο πρόβλημα,έχεις βάλει σωστούς Drivers (32 - 64 bit)  ? μήπως είναι κάποιο πρόβλημα από "πειρατικό" λογισμικό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα πραγματα. Δοκιμασε την και καπου αλλου και αμα κανει τα ιδια πηγαινε την με την εγγυηση να σου την φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου