Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VII


Holystone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το γνώριζα το πόνημα

 

 

συγνωμη αλλα ο τροπος που το λεει η Ελενη....δεν βαζω τιποτα μπροστα . {η ενορχηστρωση δεν μου λεει τιποτα}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΑΠΟΛΥΤΟ punk  (και ο πρωτος δισκος που αγορασα ποτε μου με "δικα μου" λεφτα ,απο το Λονδινο το 1979 ;D)

 

 

t's Alive is the first live album by the American punk band the Ramones. It was recorded at the Rainbow Theatre, London, on December 31, 1977, and released in April 1979. The title is a reference to the 1974 horror movie of the same name. The album was originally released as a 2-LP set and draws material from the Ramones' first three albums. Four concerts during the UK tour were recorded, but the New Year's Eve performance was chosen because ten rows of seats were thrown at the stage after the concert and it was considered the best of the performances at the venue.

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνει κι αυτός μέρος στο Noiz jam....?O0  Καλούτσικος είναι! :laugh:

 

Ναμαστανε κι εμεις-για την παρτη μου μιλαω βεβαιως,πληθυντικος μεγαλοπρεπειας λογω ογκου-το μισο καλοι. :-* :P

Δε μαγεις,για να γουσταρουμε παιζουμε κι ας μην παιξουμε ποτε ετσι καλα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου