Προς το περιεχόμενο

Korg Trinity plus


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχει γίνει λίγο μπέρδεμα με το θέμα λαικών ήχων.. και σε βλέπω είσαι κοργκάκιας και ασχολείσαι κιόλας.. μπορείς να αναφέρεις τι λαικούς ήχους έχεις στο trinity; Εντωμεταξύ όποιος μπορεί και ηχογραφεί να ανεβάζαμε μερικά δείγματα όσοι έχουμε χρόνο.. λαικών ήχων. 5-6 νότες μια συνχορδία.. δεν θα πιάναν και πολύ χώρο.Συγνώμη αν ξεφεύγω από την ερώτησή σου αλλά απαντώ στο θέμα σου απλά και μόνο επειδή γράφεις μόνο korg trinity και θα με ενδιέφερε να ακούσω λαικά δείγματα. Είχα ασχοληθεί με το trinity, λίγο καιρό όμως.. αλλά δεν μπορώ να πώ πως ξεχώρισα κάποιους "λαικούς" ήχους γιαυτό και πόσταρα έδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις το οργανο και θες μπορω να σου στειλω τα δικα μου σετακια και να διαλεξεις οτι σε ενδιαφερει.Αν εχεις και συ και κυριως για τιν καρτα (solo-tri) plus θα με ενδιεφερε περισσοτερο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε μου γεια σου..δεν ξερω αν ειδες το ποστ και αν τελικα σε ενδιαφερει αυτο που γραφω..εγω παντως εχω ετοιμασει καποια πραγματακια να σου στειλω αν θελεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου