Προς το περιεχόμενο

Guitar One cd wanted...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα αγόρασα το Guitar One Magazine, και μετα λύπης διαπίστωσα (μετά) οτι έχει και cd το περιοδικό που όμως δεν μου το δώσανε στο "News Stand" αποπου το πήρα.

 

Μήπως κατα τύχη έχει κανείς το τεύχος Σεπτεμβρίου 2006 (Satriani) και μπορεί να μου ανεβάσει (ή στείλει) το cd?[/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, του πούστη, κάποιος θα το έχει αγοράσει...Τόσα παιδιά είναι εδώ που ασχολούνται με κιθάρα.Ένας δεν θα το πήρε?

 

Όντως πολύ μαλάκες (ας μου λέγαν πως κανονικά έχει cd), και ακόμη περισσότερο εγώ που δεν μου πήγε καθόλου το μυαλό οτι έχει συνοδευτικό cd.(ήταν η πρώτη φορά που αγοράζω το συγκεκριμένο περιοδικό για κιθάρα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως φιλε εδω ειναι οποιος κοροιδεψει τον αλλον...μετα μπορει να το ειχαν φαει αλλα σου λενε "θα το σπρωξω σε κανενα που θα παει" ...και γω βλεπω πολλα παιδια που ειναι στις κιθαρες εδω μεσα οποτε ελπιζω καποιος να στο στειλει...καλη τυχη :wink: :wink: :wink:

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' του πούστη, κάποιος θα το έχει αγοράσει...Τόσα παιδιά είναι εδώ που ασχολούνται με κιθάρα.Ένας δεν θα το πήρε?

 

Όντως πολύ μαλάκες (ας μου λέγαν πως κανονικά έχει cd), και ακόμη περισσότερο εγώ που δεν μου πήγε καθόλου το μυαλό οτι έχει συνοδευτικό cd.(ήταν η πρώτη φορά που αγοράζω το συγκεκριμένο περιοδικό για κιθάρα!)[/quote']

 

Φίλε μου κανονικά πρέπει να τους το πας πίσω και να τους το τρίψεις στη μούρη. Είναι υποχρεωμένοι να στο αλλάξουν. Αυτοί δεν έχουν πρόβλημα να το στείλουν πίσω στο πρακτορείο, εξάλλου μπορεί όντως να χάθηκε το CD σε κάποια μεταφορά.

 

Από που το πήρες, από κεντρικό περίπτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E,αυτό είναι το θέμα...Οτι δεν μπορώ να το πάω πίσω αλλιώς να είσαι σίγουρος πως θα το έκανα.Το περιοδικό το αγόρασα απο άλλη πόλη...Οπότε ο μόνος τρόπος να το αποκτήσω είναι να μου το στείλει κάποιος...

 

Μα κανείς? :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sport57.gif

 

 

Αν δεις στις πρώτες σελίδες του περιοδικού λέει κάτι του τύπου ότι αν δεν υπάρχει cd μέσα στην συσκευασία επικοινωνήστε μαζί μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου