Προς το περιεχόμενο

La acoustics Guitars


mikeguitar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε BlackCrow81,το μαγαζί που είχα πάει δυστηχώς τώρα έκλεισε και ηταν το μεγαλύτερο.Κοίταξα και το λινκ του e-shop που έστειλες αλλά εκεί εχει κατι cort μονο και κάτι lakewood.Για La Acoustics ούτε λόγος.

Για τρολλ είσαι ακόμα σε νηπιακό επίπεδο. Θέλεις δουλειά ακόμα  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

BlackCrow81

 

Και τις δικές σου τις άφησα. Θα κοσμούν για πάντα την πρώτη σελίδα.

Εσβησα αυτή που έγραψες όταν το ΣΥΝΕΧΙΣΕΣ, παρά τη σύσταση.

 

Τουλάχιστον οι "παλιοί" είχαν την πρόθεση να το σταματήσουν και το σταμάτησαν μετά τη σύσταση.

Εσύ , πάλι οχι......

Και το συνεχίζεις;

 

Και η επόμενη που θα γράψεις (άσχετη με το θέμα) θα σβηστεί.

 

Αν ο mikeguitar νομίζεις ότι  είναι troll, να κάνεις ό,τι προβλέπουν οι κανονισμοί.

 

Κατα τα λοιπά, στο θέμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βρισκεις τιποτα γι αυτα τα οργανα στο ιντερνετ, γιατι απλα το ονομα LA acoustics το παραγγειλε ο εισαγωγεας τους, στο εγοστασιο κατασκευης στην Κινα, ειμαι βεβαιος πως αν απευθυνθεις στο καταστημα, σιγουρα εχουν ακομα στοκ.

Ευχαριστω για τον κόπο σου να απαντησεις σοβαρα στο θεμα μου.Ποιό κατάστημα τον Λογοθετη ή στην Κίνα;(γιατι κινεζικα δεν ξέρω)χαχα.Προς BlackCrow81 απο που προκύπτει ότι είμαι troll και μάλιστα σε νηπιακό επίπεδο ;Τι προτείνεις για να βελτιωθώ ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μου φαίνεται πως λόγω του νεαρού της ηλικίας του ο mikeguitar, δεν κατάλαβε αυτό που του έγραψε ο BuddyL.

 

Δε βρισκεις τιποτα γι αυτα τα οργανα στο ιντερνετ, γιατι απλα το ονομα LA acoustics το παραγγειλε ο εισαγωγεας τους, στο εγοστασιο κατασκευης στην Κινα, ειμαι βεβαιος πως αν απευθυνθεις στο καταστημα, σιγουρα εχουν ακομα στοκ.

 

Σίγουρα υπάρχει κατάστημα στην Αθήνα αλλά και online με αυτές τις κιθάρες και την απάντηση στην έδωσε ο BlackCrow81.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τέλος BlackCrow81

 

Την επόμενη φορά που νοιώσεις ότι σε πνίγει το δίκιο, σε αδικούν κατάφορα και σε κακομεταχειρίζονται, ΞΑΝΑ διάβασε τους κανονισμούς και κινήσου μέσα στο προβλεπόμενο πλαίσιο.

 

Ενδεικτικά σου αναφέρω:

 

Οποιαδήποτε απορία για κλείδωμα ή διαγραφή μηνύματος ή θέματος ή τη διαχειριστική διαδικασία θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα (PM) ή e-mail στους αρμόδιους moderators ή τον administrator και όχι με δημιουργία θέματος (topic). Οποιοδήποτε παρόμοιο θέμα δημιουργηθεί, θα κλειδώνεται ή σβήνεται αμέσως.

 

Επίσης :

 

Δεν επιτρέπονται κάθε είδους προσωπικές επιθέσεις, προσβλητικά σχόλια, αγενή και εριστικά μεταξύ των μελών. Απαγορεύονται τα προκλητικά ποστ που χαρακτηρίζουν αρνητικά κάτι, κάποιον ή κάποιους αφού οδηγούν σε flame wars.

 

Είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που σου εξηγώ δημόσια γιατί σβήστηκε ποστ σου (που όπως πολύ  καλά ξέρεις-δεν είναι ούτε το πρώτο, και πολύ φοβάμαι ούτε το τελευταίο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται πως λόγω του νεαρού της ηλικίας του ο mikeguitar, δεν κατάλαβε αυτό που του έγραψε ο BuddyL.

 

Σίγουρα υπάρχει κατάστημα στην Αθήνα αλλά και online με αυτές τις κιθάρες και την απάντηση στην έδωσε ο BlackCrow81.

Ευχαριστω αγαπητε yameth εκανα και λίγο πλάκα με τα κινέζικα,αν δεν υπάρχει διάθεση για πλάκα το καταλαβαίνω.Νομίζω το θέμα θεωρείτε λήξαν.Πήρα τις απαντήσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε μια

 

La acustics GA-CUT-EQ-Natural

Νόμιζα οτι θεωρείτε λήξαν.Βρήκα και αλλη μια τετοια κιθαρα στον Πήγασο τώρα.Γενικά είναι φθηνές σαν κατασκευή.Τι ξύλο είναι η φιλύρα.Εχω ψάξει πολλά για τα ξύλα αλλα αυτό πρωτη φορά το βλεπω.Αν μπορουμε να τις παρομοιάσουμε με μια εταιρία,αυτή είναι η Stagg ;(βάση ποιοτητας κατασκευής πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου