Προς το περιεχόμενο

Retro Black - Instrumental με καθαρό ήχο


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλησπέρα ντερβίσια και τις ευχές μου για καλά Χριστούγεννα.

 

Αυτή τη φορά το θέμα είναι με καθαρό ήχο μετά από απαίτηση χιλιάδων θαυμαστριών μου :P

 

Κάποιοι πικρόχολοι μου είπαν δεν μπορείς να παίξεις με καθαρό ήχο όλο με drive, gain, distortion,

παίζεις μας τακανες επτάζυμα . :P

 

Την  ψωνίζω και εγώ και λέω πάρτε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

έχω την εντύπωση ότι ο ήχος δεν πέρασε καλά στο βίντεο.

επίσης μου λείπει ένα μπασο...

 

(μπορείς να τα εκλάβεις ως γκρίνιες, μια και δεν βρίσκω κάτι άλλο...  ;D)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την εντύπωση ότι ο ήχος δεν πέρασε καλά στο βίντεο.

επίσης μου λείπει ένα μπασο...

 

(μπορείς να τα εκλάβεις ως γκρίνιες, μια και δεν βρίσκω κάτι άλλο...  ;D)

Τα είπες όλα ;D Παρ'αυτά ο κονσολιέρης θα τιμωρηθεί, θα περνάει στην κιθάρα μου  χορδές για ένα χρόνο, όπως επίσης και ο μπασίστας που δήθεν αρρώστησε και με κρέμασε δεν θα παίξει slap για ένα χρόνο. ;D

 

Ευχαριστώ dimsonic νάσαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ο ηχος του βιντ δεν ειναι ο καλυτερος αλλα ακρη βγαινει.

Και οπως παντα Σωτερ,το φρασεολογιο σου ειναι πολυ δυνατο και εχει "ψωμι",τιποτα περιττο.Μηπως γουσταρεις και Eric Johnson λεμε? ;D

Μ'αρεσει η μειξη διαφορων πραγματων που εχεις στο παιξιμο σου χωρις ποτε κατι να ακουγεται κοπια.Θελει τεχνη και μαστορια.

 

Σ'ωραιος,καλες γιορτες και σε σε φιλε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ο ηχος δεν ειναι ο καλυτερος αλλα ακρη βγαινει.

Και οπως παντα Σωτερ,το φρασεολογιο σου ειναι πολυ δυνατο και εχει "ψωμι",τιποτα περιττο.Μηπως γουσταρεις και Eric Johnson λεμε? ;D

Μ'αρεσει η μειξη διαφορων πραγματων που εχεις στο παιξιμο σου χωρις ποτε κατι να ακουγεται κοπια.Θελει τεχνη και μαστορια.

 

Σ'ωραιος,καλες γιορτες και σε σε φιλε.

Ναι ακούγεται λίγο εξασθενημένο η πιο πολύ gain ήθελε ή φταινε η extra light 9 ρες daddario.Θα προτεινα ernie ball paradigm strings αντέχουν κάθε κακομεταχειρηση bend και τετοια.Το φρασεολόγιο όντως είναι υπερπλούσιο.Θέλουμε οπωσδηποτε μαθήματα.

-Σε βλέπω στο youtube και κάνω τούμπα,Σωτηρούμπα,Σωτηρούμπα.

 

-Ήθελα να δοκιμάσω πριν και μια τουλούμπα,μα

αλλαξα αμέσως γνώμη σαν είδα Σωτηρούμπα.

 

-Σκέφτομαι να πάω να χορέψω και μια rumba,

μα θα το κανα μονάχα για χάρη του Σωτηρούμπα.

 

-Θα φάω και για πρωϊνό μια τυροπιτούμπα,και

Θα βαλω και το ραδιο για χαρη του Σωτηρούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν μου λες mikeguitar.

 

Ανεβάζει ένα μέλος , μια δικη του παρουσίαση , και εσυ μας γράφεις ποιήματα με τυρόπιτες και τουλούμπες;

 

Δεν μπορείς να σεβαστείς την παρουσίαση του ανθρώπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου λες mikeguitar.

 

Ανεβάζει ένα μέλος , μια δικη του παρουσίαση , και εσυ μας γράφεις ποιήματα με τυρόπιτες και τουλούμπες;

 

Δεν μπορείς να σεβαστείς την παρουσίαση του ανθρώπου;

Σέβομαι την παρουσίαση του ανθρώπου και φαίνεται ό,τι είναι και πολύ έμπειρος μουσικός.Δεν είναι κακή η πρόθεση μου.Την γνώμη μου την είπα ξεκαθαρα νομίζω.Άμα δεν μου άρεσε η παρουσίαση δεν θα καθόμουν να αφιερώσω χρόνο να γράψω ένα κομικό ποίημα εαν δε μου άρεσε αυτό που άκουσα.Ο άνθρωπος είναι πολύ καλός μουσικός και η προσπάθεια του είναι ολοφάνερη.Έχω δει και άλλα μέλη που γράφουν τέτοια κομικά μηνύματα.Απλά θεώρησα καλό να γράψω κάτι σε ποίημα.Αν δεν άρεσε ζητώ συγνώμη πάντως.Μη χαλάμε τώρα γι'αυτά τις καρδιές μας.Άλλωστε έκανα και like στο βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το τι μπορείς να θεωρείς εσύ κωμικό ή αστείο , είναι στη διακριτική σου ευχέρεια.

Παρ’ όλα αυτά, ειδικά όταν ένα μέλος κάνει μια δική του παρουσίαση για την οποία κουράστηκε, θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεχτικός στα σχόλιά σου, διότι , και να δεχτώ ότι έχεις καλές προθέσεις, δεν τον ξέρεις τον άλλο και μπορεί να ερμηνευτείς λάθος. 

 

 

Συνεχίζουμε στο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι μπορείς να θεωρείς εσύ κωμικό ή αστείο , είναι στη διακριτική σου ευχέρεια.

Παρ’ όλα αυτά, ειδικά όταν ένα μέλος κάνει μια δική του παρουσίαση για την οποία κουράστηκε, θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο προσεχτικός στα σχόλιά σου, διότι , και να δεχτώ ότι έχεις καλές προθέσεις, δεν τον ξέρεις τον άλλο και μπορεί να ερμηνευτείς λάθος.

Εντάξει λοιπόν πιστεύω μόνο να μην ερμηνευτώ λάθος.Εγώ πάντως έκανα like μόνο και μόνο επειδή μου άρεσε αυτό το θέαμα που είδα και άκουσα.Σίγουρα το ότι έκατσε και έκανε σύνθεση ο άνθρωπος χρειαζεται υπομονή,δουλειά και κόπο.Εγώ έχω δει στο forum είναι η αλήθεια να συμβαίνουν παρεξηγήσεις.Είναι πολύ σημαντικό βέβαια να έχουμε και moderators που κρατάνε ψηλά το επίπεδο του forum και εσύ το κάνεις αυτό.Επίσης με αυτο το μήνυμα ζητάω και στον sotiroubas ΣΥΓΝΩΜΗ εαν παρεξηγήθηκα.Καλή συνέχεια και καλές πενιές σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Σώτερ ...

 

Λίγο καλύτερο ήχο να είχες ....

 

Στο έχω ξαναπεί, χαραμίζεσαι που δεν γράφεις κομμάτια.

Και το συνθετικό το έχεις, και το εκτελεστικό το σκίζεις. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου