Προς το περιεχόμενο

Solar Guitar Metal Jam by Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια! Νεο βιντεο και το 1ο για το 2018. Αυτη τη φορα τζαμαρω σε πιο μεταλ υφος, με την νεα μου κιθαρα, την Solar A2.6 trans blood red κιθαρα που κυκλοφορησε πριν λιγο καιρο ο γνωστος Ola Englund. Ελπιζω να σας αρεσει!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o

 

φοβερη κιθαρα, φοβερο παιξιμο, και φοβερος ηχος!

 

Μετα την Solar,  το υπολοιπο signal flow απο πού περναει;

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μη μας αρέσει;

Έχεις αποδείξει πολλές φορές πως ό,τι και να κάνεις είναι επιτυχία.Η κιθαρα σου φοβερή.Παίζεις με axe fx  και mesa boogie να φανταστώ;Σε παρακολουθώ καιρό πάντως γιατί μου αρέσει το στυλ το μελοδικό.

Θέλουμε και collab video με αλλους κιθαριστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παρα πολυ για τα λογια σας! Η κιθαρα ναι ειναι φοβερη. Την εχω καρφι πανω στο axe fx 2 κι αυτο με τη σειρα του παει στο pc με usb. Ο ενισχυτης που χρησιμοποιω για τα ρυθμικα μονο ειναι ο Diezel VH4, και καμπινες εχω 2, εχω βαλει στο chain μια Mesa Cali cab, 80s με τεσσερα Classic Lead 80 speakers και Neumann U67 μικροφωνο και μετα μια Mesa Rectifier 4x12 με Shure SM57 και Neumann U87 μικροφωνα.  Για τα σολο χρησιμοποιησα ενα gate, το οποιο ακολουθει ενα Rat Distortion. Αμεσως μετα εχω τον Mesa Boogie Mark 4 για κεφαλι και καμπινα εχω βαλει τα ηχεια V30 του Petrucci με ενα 58 δυναμικο μικροφωνακι. Μετα λιγο digital stereo delay και λιγο reverb. Αυτα!  ;D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου