Προς το περιεχόμενο

dr jekyll and mr hyde


Nikos Aravanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Εχω δημιουργήσει 2 σύντομα κομμάτια και θα ήθελα παρακαλώ την γνώμη σας.

 

Το 1ο είναι ορχηστρικό αργό με "ακουστικά" όργανα,ενώ το 2ο ανήκει στην κατηγορία της ηλεκτρονικής μουσικής και επειδή δεν σκαμπάζω και πολλά με το είδος θα ήθελα αν ξέρει κάποιος το από ύφος της μουσικής  να με καθοδηγήσει ως προς το  γένος ώστε να ξέρω τι μου γίνεται  :P

 

Σας ευχαριστώ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Εχω δημιουργήσει 2 σύντομα κομμάτια και θα ήθελα παρακαλώ την γνώμη σας.

 

Το 1ο είναι ορχηστρικό αργό με "ακουστικά" όργανα,ενώ το 2ο ανήκει στην κατηγορία της ηλεκτρονικής μουσικής και επειδή δεν σκαμπάζω και πολλά με το είδος θα ήθελα αν ξέρει κάποιος το από ύφος της μουσικής  να με καθοδηγήσει ως προς το  γένος ώστε να ξέρω τι μου γίνεται  :P

 

Σας ευχαριστώ

 

 

 

To δεύτερο μπορείς να το πεις άνετα electro hip hop.

Είναι old school ενορχήστρωση κσι επειδή κρίνοντας από το πρώτο κομμάτι και κατά την προσωπική μου άποψη έχεις δυνατότητες όσον  αγορά την ενορχήστρωση και την ανάπτυξη ενός κομματιού  , για το δεύτερο αν ενδιαφέρεσαι να δουλέψεις τέτοια να ακούσεις ενορχηστρωσεις electro hip hop για να πάρεις ιδέες έτσι ώστε να κάνεις καλύτερη ανάπτυξη στο είδος.

 

Αυτα από εμένα.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δεύτερο μπορείς να το πεις άνετα electro hip hop.

Είναι old school ενορχήστρωση κσι επειδή κρίνοντας από το πρώτο κομμάτι και κατά την προσωπική μου άποψη έχεις δυνατότητες όσον  αγορά την ενορχήστρωση και την ανάπτυξη ενός κομματιού  , για το δεύτερο αν ενδιαφέρεσαι να δουλέψεις τέτοια να ακούσεις ενορχηστρωσεις electro hip hop για να πάρεις ιδέες έτσι ώστε να κάνεις καλύτερη ανάπτυξη στο είδος.

 

Αυτα από εμένα.

 

Σε θέματα ενορχήστρωσης γενικά έχω αρκετό ψωμί να φάω ακόμη,αλλά σε ευχαριστώ που τουλάχιστον μπορώ να αντλήσω ιδέες για την ηλεκτρονική μουσική μιας και ξέρω τι να ψάξω τώρα.Για άλλη μια φορά ήσουν εξυπηρετικότατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου