Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή Νut, πού;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,

Η αγαπημένη μου tele squier cv θέλει ένα καλό καινούριο νατ.

Έχω και μια partcaster που θέλει λίγη ταστοδουλειά .

Ποιόν θα προτείνατε ιδανικά τριγύρω στο Μαρούσι ή Κυψέλη.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είδες που φτάσαμε στο άκρο αντίθετο κι εδώ; Για να μην θεωρηθεί "διαφήμιση", δεν λέει κανείς! Εκτός κι αν όντως δεν υπάρχουν, που δεν το νομίζω.

 

Διευκρινίζω λοιπόν πως διαφήμιση θα ήταν αν ΑΝΟΙΓΕ κάποιος θέμα και έλεγε:

 

Αναλαμβάνουμε τη Μίξη του κομματιού σας ή του άλμπουμ σας σε πολύ καλές τιμές και...

 

οπως αναφέρεται στους Κανονισμούς:

 

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

 

Και εδω έχει ενημερωτικό ρόλο μια τέτοια πρόταση.

Η δική μου πρόταση είναι εδώ: https://agora.noiz.gr/category/luthiers/location/attiki/

και εδώ: https://agora.noiz.gr/category/emporoi/katastimata/location/attiki/

 

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβα , η προταση ειναι 50+ καταστηματα?

Δηλαδη ειναι τοσο κακο να γραψει καποιος ''εγω αλλαξα νατ εκει και ειμαι τοσο ευχαριστημενος'' ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εγω δεν καταλαβα , η προταση ειναι 50+ καταστηματα?

Δηλαδη ειναι τοσο κακο να γραψει καποιος ''εγω αλλαξα νατ εκει και ειμαι τοσο ευχαριστημενος'' ?

 

Ακριβώς το αντίθετο εννοούσα.

Έγραψα πως πιθανώς δεν απάντησε κανείς, φοβούμενος μην θεωρηθεί διαφήμιση.

 

Εβαλα τον κατάλογο της σελίδας που κάνει όμως ακριβώς το ζητούμενο. Αντί να ρωτάει ένας - ένας "πως παν΄στην πόλη", μπορεί να ανατρέξει εκεί.

Και αν δούλευε καλύτερα θα υπήρχαν ΟΛΟΙ εκεί. Και ακόμα καλύτερα όταν θα υπήρχαν και αξιολογήσεις απο τους πελάτες.

 

Προσωπικά αυτές τις δουλειές τις κάνω μόνος και αν είναι κάτι δυσκολότερο το δίνω τον φίλο μου τον Πήτερ Πλατή αλλά αυτός είναι στον Βύρωνα και γι αυτό δεν τον ανέφερα.

 

Εκτός απο τους παραδοσιακά γνωστούς του κέντρου (Καγμάκης κ.α.) έχω ακούσει καλά λόγια για τον Ταλιαδούρο που δεν ξέρω όμως σε ποιά γειτονιά βρίσκεται.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου πρόταση είναι εδώ: https://agora.noiz.gr/category/luthiers/location/attiki/

 

Προσπάθησα να βρω το agora.noiz.gr μέσα απο την κεντρικη σελίδα του noiz , αλλά δεν κατάφερα να το βρω ....

 

Τώρα, ξέρω πως υπάρχει :) γιατί α. έχουμε το link και β. κάποια στιγμή παλιότερα το είχα πετύχει !

 

Μήπως θα έπρεπε να μπει στην κεντρική μπάρα στο πάνω μέρος ή κάπου αλλού ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο και να αναβαθμιστει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου