Προς το περιεχόμενο

Ποτό και live...


cooltzi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενα ποτηράκι ουίσκι η κρασάκι, πάντα βοηθάει, σε χαλαρώνει, οχι πολύ όμως γιατι μετά ζεσταίνεσαι λόγω της αγγειοδιαστολής, και σε υπερβολικές δόσεις, δυσφορείς, ζαλίζεσαι, χαλιέσαι και δεν την βγάζεις, , υποφέρεις, λάθη δύσκολα να κάνεις πάντως σε όλες τις περιπτώσεις, βέβαια πιστεύω οτι εξαρτάται και απο το όργανο, στα πλήκτρα π.χ. δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, εγω προσωπικά δεν έχω, αν το κατέχω το κομμάτι, δεν χάνομαι

 

Το πολύ πολύ να σου φύγει καμια αλλαγή ήχου

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα, maximum δυο ποτακια, αλλα οχι πριν, κατα την διαρκεια του live!!!

 

Παντα ολο και κατι θα ξεχασω, αλλα δεν νομιζω πως ειναι απο το ποτακι :lol: :lol: :oops: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βασικά καμιά μπύρα να πιω πριν το live και αυτή όχι ολόκληρη.Όντως αποβάλλεις λίγο το άγχος :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πινω μεχρι που αρχιζω να ζαλιζομαι μετα το σταματαω γιατι ξερω οτι δεν θα μπορω ουτε τα ποδiα μου να παρω :D

 

εχω παιξει σε live ενα τραγουδι με volume στο 1 δεν ακουγα και αναροτιομουν γιατι :lol: :lol:

 

ο ντραμερ μας δεν μπορουσε να βαρεσει μποτα γιατι ετρεμαν τα ποδια του και ο μπασιστας ξεχασε να βαλει το καλωδιο :lol: :lol:

 

αλλα αν δεν κανεις τετοια σκηνικα τι καφριλες θα εχεις να λες :wink:

ασε που αυτο που μετραει ειναι το fealing αμα τον πορωσεις τον αλλο σιγα μη κατσει να ακουσει τι παιζεις

 

no compromise headbanging till death

 

Headbanging.gif

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά βέβαια αν παίζεις κάποιο όργανο, γιατί αν τραγουδάς καλά θα κάνεις να μην πιεις τίποτα αλκοολούχο για τουλάχιστον 2 ώρες πριν αρχίσετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ένα ποτηράκι κρασί , να βοηθάει τον τραγουδιστή/ια στην ερμηνεία.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς πίνουμε σε σημείο αλκοολισμού/λιποθυμίας και μετά παίζουμε "προγκρεσιβ" λαϊκά άσματα. Τι καφρίλες και αηδίες μου λέτε, σαν δεν ντρέπεστε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως ένα ποτηράκι κρασί ' date=' να βοηθάει τον τραγουδιστή/ια στην ερμηνεία.[/quote']

 

Μωρέ στην ερμηνεία βοηθάνε όλα, αλλά δε βοηθάνε στη διατήρηση της υγείας του όλου συστήματος. Α, και τσάγια, καφέδες, πορτοκαλάδες, γάλατα, σοκολάτες κλπ επίσης out of the question ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου