Προς το περιεχόμενο

Ένα περίεργο ερωτηματολόγιο...


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο hammer άμα ψάξει κανείς θα βρει προς το τέλος μια στήλη που λέγεται the last in line. Εκεί ο συντάκτης κάνει κάποιες "ενδιαφέρουσες" αν μην τι άλλο ερωτήσεις σε κάποιον διάσημο απ΄το χώρο του heavy metal. Για να δούμε τι θα απαντούσατε εσείς... 8)

 

1)Τι προτιμάς από τα δύο; Μια νύχτα στο Playboy Mansion ή να τζαμάρεις με την αγαπημένη σου μπάντα στη σκηνή;

 

2)Τι ακούς σπίτι σου και ντρέπεσαι να το ομολογήσεις στους φίλους σου; (εξού και το αντίστοιχο thread που είχα ανοίξει)

 

3)Ποιος rock star αξίζει μια δυνατή κλωτσιά στα μούτρα και γιατί;

 

4)Ποια μπαντα θα έπρεπε να σταματήσει να παίζει αυτή τη στιγμή;

 

5)Ξυπνας ένα πρωί και είσαι πρόεδρος των ΗΠΑ. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που κάνεις;

 

6)Τι προσέχεις πρώτα σε μια γυναίκα; Βυζιά ή κώλο;

 

7)Ποιο heavy metal τραγούδι θα μπορούσε να μπει στη συλλογή με τα χειρότερα κομμάτια όλων των εποχών;

 

8 )Είσαι στο μπαρ και απέναντί σου κάθεται μια γκόμενα που θες να ρίξεις. Τι πας και της λες;

 

9)Ποιο φαγητό αξίζει το χρυσό μετάιο γεύσης;

 

10)Κερδίζεις το τζακ ποτ. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που κάνεις;

 

11)Jeans ή δερμάτινα και γιατί;

 

12)Ποιο είναι το απόλυτο heavy metal σύνθημα;

 

13)Ποιο είναιτο απόλυτο heavy metal είδωλο;

 

14)Ποιο είναι το χειρότερο heavy metal cliche;

 

15)Αύριο είναι το τέλος του κόσμου. Τι κάνεις το τελευταίο σου βράδυ;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σε ολα μα σε ολα: δεν γνωριζω/δεν απαντω

 

και μου τη δινουν τα περιεργα ερωτηματολογια......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Τι προτιμάς από τα δύο; Μια νύχτα στο Playboy Mansion ή να τζαμάρεις με την αγαπημένη σου μπάντα στη σκηνή;

Μπορω να παρω τη βοηθεια του κοινου?

15)Αύριο είναι το τέλος του κόσμου. Τι κάνεις το τελευταίο σου βράδυ;
Τρεχω στο δρομο με τα αχαμνα μου να αεριζονται :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν:

 

1) Να τζαμάρω με τους queen βέβαια!

2) Italo Disco (αλλά δεν ντρέπομαι και πολύ) ααα... μου αρέσει και το "απορώ" επίσης...

3) Όλα τα μέλη των Manowar. Γιατί δεν λέω. Έτσι. :evil:

4) Πάρα πολλές... τυχαία λέω τους Maiden...

5) Επισκέπτομαι το εργοστάσιο της Fender με ειδική πρόσκληση.

6) Το πρόσωπο... :roll:

7) Ποια metal τραγούδια θα μπορούσαν να μπούν στην συλλογή με τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ κομμάτια όλων των εποχών???

8 ) Δεν λέω τίποτα, την σπρώχνω και την ρίχνω.

9) Το greek souvlaki.

10) Παίρνω ένα καλό σπίτι, και στο υπόγειο φτιάχνω ένα studiάκι...

11) Jeans γιατί στην Ελλάδα έχει 25 βαθμούς τους 9 από τους 12 μήνες.

12) Τα κερατάκια

13) Ο ΟΖΖΥ και ο ΤΑΤΕ

14) Τα κερατάκια :lol: αααα... και ο σωλήνας παντελόνι... ΑΠΑΙΣΙΟ...

15) Πακετάρω τα πράγματά μου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν:

αααα... και ο σωλήνας παντελόνι... ΑΠΑΙΣΙΟ...

 

έλεος ρε vandergraaf στα 80's όλοι φορούσαν σωλήνα μέσα σε αυτούς και οι maiden που αναφέρεις παραπάνω και δεν πιστεύω ότι είναι κλισέ είναι κατά την ταπεινή μου άποψη τρόπος να διαφέρεις από τους λοιπούς κοινούς θνητούς και ΝΑΙ και εγώ σωλήνα φοράω γιατί διαφέρω σε πάρα πολλά πράγματα από τους περισσότερους ανθρώπους γιατί να έχω ίδια εμφάνιση; είμαι διαφορετικός και δεν ντρέπομαι να το δείχνω

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι κατά την ταπεινή μου άποψη τρόπος να διαφέρεις από τους λοιπούς κοινούς θνητούς και ΝΑΙ και εγώ σωλήνα φοράω γιατί διαφέρω σε πάρα πολλά πράγματα από τους περισσότερους ανθρώπους γιατί να έχω ίδια εμφάνιση; είμαι διαφορετικός και δεν ντρέπομαι να το δείχνω

 

8O 8O 8O Ολοι οι ανθρωποι ειναι διαφορετικοι μεταξυ τους φιλε

μου.Αυτα που γραφεις παρανοουνται πολυ ευκολα.

Θα προτεινα να χαλαρωσεις λιγο... :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρός είμαι απλά δεν μπορώ να θεωρείτε κλισέ η εμφάνιση κάποιου διαφορετικού (εμφανισιακά) ατόμου που θέλει να αναδείξει την διαφορετικότητα του ως προς τον χαρακτήρα του αλλά και ως προς την μουσική του την οποία έχει και ως τρόπο ζωής και έχει τραβήξει πάρα πολλά για να έχει αυτή την εμφάνιση και ταυτόχρονα να επιβιώνει

 

τα λέω όλα αυτά γιατί κάποια άτομα που έχω συναντήσει νομίζουν ότι η μουσική είναι κάτι που μας κάνει να περνάμε την ώρα μας αλλά το metal και το punk είναι κάτι παραπάνω

 

αυτά δεν τα λέω νευριασμένος απλά τα λέω για να σεβόμαστε μερικά πράγματα που για κάποιους μπορεί να έχουν σημασία

 

φιλικά

 

jmone

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ jmone, φοράς ότι γουστάρεις και είναι μαγκιά σου. :wink:

 

Εγώ απλά μιλάω για τον ΔΙΚΟ μου τρόπο σκέψης. Πιστεύω απλά ότι οι απόψεις και ο τρόπος ζωής του καθενός τον κάνουν να ξεχωρίζει και όχι τα ρούχα του... Τουλάχιστον εγώ έτσι ενεργώ.

 

Πάντως απόλαυσε τις ενδυματολογικές σου επιλογές όσο μπορείς να γουστάρεις, γιατί όταν πας να δουλέψεις αυριο μεθάυριο σε μια εταιρία ή πας το παιδάκι σου να γραφτεί στο σχολείο, πιστεψέ με δεν θα τον φοράς τον σωλήνα. Αυτά είναι τα κοινωνικά κλισέ και η καταπίεση από τα οποία δεν ξεφεύγει κανείς...

 

Μην μυγιάζεσαι... ένα ερωτηματολόγιο απάντησα με τις απόψεις μου ο άνθρωπος... μήπως δεν είναι σεβαστές???

 

Peace.

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνωμη σου δηλ.μονο οσοι φορανε σωληνα και ακουνε

Punk & Metal ειναι διαφορετικοι..Και πρεπει ντε και καλα να δειξουν

αυτη τους τη διαφορετικοτητα..Μην ειστε τοσο κολλημενοι

οι μεταλαδες ρε παιδια,δεν υπαρχει κανενας νομος που να λεει να

εξοντωθειτε..Ουτε ολη η κοινωνια ειναι εναντιον σας.

Μην την πιστευεις χωρις λογο,το μεταλ ειναι κι αυτο απλα μια μουσικη.

Αμαν πια! :?

Ουφ... :roll:

Φιλικοτατα Δημητρης :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καταλαβαίνω τι λέτε αλλά εργάζομαι με πολύ χαμηλό μισθό για να έχω αυτή την εμφάνιση και μόνο που προχωράω με σταματάει η αστυνομία έχω περάσει άπειρες ώρες σε διάφορα κρατητήρια για να έχω αυτή την εμφάνιση γι αυτό και αντιδρώ ας σταματήσουμε εδώ γιατί μετά περνάμε σε πολιτικά θέματα που απαγορεύονται από τους κανόνες του forum

 

απλές απόψεις λέμε απλά για το τι τραβάει ο καθένας με τη διαφορετικότητα του εγώ τραβάω όλα αυτά και ακόμα παραπάνω γι αυτό είχα και αυτή την αντίδραση αν δημιούργησα κάποιο εχθρικό κλήμα sorry

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου