Προς το περιεχόμενο

Οι πύλες του......ανεκδιήγητου...


dimicupo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδε κανείς τους....ειδικούς ερευνητές που ανέλυσαν τα κρυφά μηνύματα του ρόκ και μέταλ ?? πόσο ξύλο θέλουν ??? να κάνουμε ένα δημοψήφισμα ??? Πόσους βλάκες αυτόκλητους ειδικούς θα αντέξουμε ακόμη ??

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To περίμενα ότι θα έλεγες για αυτό πριν ακόμη ανοίξω το thread. :lol: Ο τυπάς στο τέλος τα είπε καλά όμως

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ε ? Παραγίνομαι προβλέψιμος και δε μου αρέσω.... (εδώ φανταζόμαστε φατσούλα γέλιου)...

ε,οκ,δεν ήταν και ΟΛΟΙ για ξύλο,αλλά αρκετούς τους ....σκότωνα πασσαλοδεμένους πετώντας τους μπαγιάτικες σοκολατίνες...

 

...ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ERROR ON PAGE ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ,ΚΟΙΝΩΣ ΕΜΟΤΙΚΟΝΙΑ Ε ??

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως θεωρώ τις πύλες μιά από τις πλέον κωμικές εκπομπές που παίζουν στην TV. Βγάζει κατα καιροούς διάφορους ανεκδιήγητους που καραρρίπτουν τους φυσικούς νομους.....:evil: :evil: :evil:

οι "σατανολόγοι" σας πειράξαν? :lol: :lol: :lol:

Ένας άλλος τις προάλλες έλεγε ότι τον είχαν πάρει τα ufo και τον ανάγκαζαν σε ερωτικές συνευρέσεις με εξωγήινες.Μέχρι και ο Χάρδα (που στηρίζει την κάθε malakia) του είπε να coolάρει και του αφαίρεσε το λόγο. :lol: :lol: :lol: :lol:

Σκέφτομαι να στείλω ένα σοβαρό προφίλ με τους τίτλους μου κλπ στο Χάρδα. Μπορεί και να με καλέσει να σχολιάζω. Για μία -και τελευταία- φορά....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

@dimi, Μέχρι ο yameth να το γιατρέψει, πάτα εκεί που λέει "περισσότερα emoticons" θα σου ανοίξει καινούριο παράθυρο, και χώνε τα emoticons από εκείνο το καινούριο παράθυρο. Πάρε: :) :) :( :o 8O :? 8) :lol: :wink: :roll: :twisted: :evil: :cry: :oops: :P :x :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θεωρώ τις πύλες μιά από τις πλέον κωμικές εκπομπές που παίζουν στην TV. Βγάζει κατα καιροούς διάφορους ανεκδιήγητους που καραρρίπτουν τους φυσικούς νομους.....:evil: :evil: :evil:

οι "σατανολόγοι" σας πειράξαν? :lol: :lol: :lol:

Ένας άλλος τις προάλλες έλεγε ότι τον είχαν πάρει τα ufo και τον ανάγκαζαν σε ερωτικές συνευρέσεις με εξωγήινες.Μέχρι και ο Χάρδα (που στηρίζει την κάθε malakia) του είπε να coolάρει και του αφαίρεσε το λόγο. :lol: :lol: :lol: :lol:

Σκέφτομαι να στείλω ένα σοβαρό προφίλ με τους τίτλους μου κλπ στο Χάρδα. Μπορεί και να με καλέσει να σχολιάζω. Για μία -και τελευταία- φορά....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

@dimi' date=' Μέχρι ο yameth να το γιατρέψει, πάτα εκεί που λέει "περισσότερα emoticons" θα σου ανοίξει καινούριο παράθυρο, και χώνε τα emoticons από εκείνο το καινούριο παράθυρο. Πάρε: :) :) :( :o 8O :? 8) :lol: :wink: :roll: :twisted: :evil: :cry: :oops: :P :x :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:[/quote']

 

 

Μα είναι κωμική αγαπητέ harilatron,αλλά το επικίνδυνο είναι ότι απο πολλούς εκλαμβάνεται ως σοβαρή...φυσικά έχω ρίξει τό γέλιο και με τους ουφατζήδες και τόσους άλλους φαιδρούς "πανεπιστήμονες" όμως κάποια στιγμή ας μαζευτούμε λιγουλάκι....υπάρχουν τόσα θέματα που καίνε τον κόσμο..... :roll: ...κάποιος πλησιάζει με όπλο.... :?: :evil:

 

προς το παρόν βρήκα τρόπο....τα περνάω περιφραστικά δίνοντας τα στα αγγλικά και δουλεύει....αλλά βαριέμαι.... :roll: :roll:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θεωρώ τις πύλες μιά από τις πλέον κωμικές εκπομπές που παίζουν στην TV. Βγάζει κατα καιροούς διάφορους ανεκδιήγητους που καραρρίπτουν τους φυσικούς νομους.....:evil: :evil: :evil:

οι "σατανολόγοι" σας πειράξαν? :lol: :lol: :lol:

Ένας άλλος τις προάλλες έλεγε ότι τον είχαν πάρει τα ufo και τον ανάγκαζαν σε ερωτικές συνευρέσεις με εξωγήινες.Μέχρι και ο Χάρδα (που στηρίζει την κάθε malakia) του είπε να coolάρει και του αφαίρεσε το λόγο. :lol: :lol: :lol: :lol:

Σκέφτομαι να στείλω ένα σοβαρό προφίλ με τους τίτλους μου κλπ στο Χάρδα. Μπορεί και να με καλέσει να σχολιάζω. Για μία -και τελευταία- φορά....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Όλα στο μαρκετίστικο κόπλο είναι.Εσυ τώρα δεν θα έλεγες "Ρε τον μ@λ@κ@ τι κάθεται και λέει" :lol: ώστε και οι υπόλοιποι να τσεκάρουν την εκμπομπή και να κερδίσουν οι χορηγοί.¶σχετα για ποιό λόγο θα τη δουν και ποιά η γνώμη τους :lol: :lol: H AGB θα μετράει νούμερα αυτό έχει σημασία :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όλα στο μαρκετίστικο κόπλο είναι.Εσυ τώρα δεν θα έλεγες "Ρε τον μ@λ@κ@ τι κάθεται και λέει" :lol: ώστε και οι υπόλοιποι να τσεκάρουν την εκμπομπή και να κερδίσουν οι χορηγοί.¶σχετα για ποιό λόγο θα τη δουν και ποιά η γνώμη τους :lol: :lol: H AGB θα μετράει νούμερα αυτό έχει σημασία :lol:

 

Ναι έτσι είναι δυστυχώς (ή ευτυχώς γιατί βγάζει γέλιο). :D :D

 

Λοιπόν θα στείλω mail στο Χάρδα και θα του προτείνω εκπομπή με τίτλο "'Εχουν τα ξύλα ψυχή?" όπου το ρεπορτάζ θα είναι με ακτινογραφίες, μαγνητικές τομογραφίες, και φωτογραφίες kirlian (!?) από hi-end κιθάρες και θα μιλάμε για πάσης φύσεως κούρδισμα. Θα στηρίζουμε τις απόψεις μας με ψήγματα αριθμοσοφίας. :lol: :lol: :lol:

 

ΚΟΥΡΔΙΣΜΕΝΑ ΞΥΛΑ=900+491=1391

Έχουμε επίσης:

1391=(70+900+421)=Ο ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΠΑΛΜΟΣ

1391=(370+1021)=ΤΟ ΧΑΣΙΣΙ

1391=(123+1268)= ΙΕΡΗ ΤΖΙΧΑΝΤ

 

(Τα παραπάνω αθροίσματα είναι ακριβή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα στο μαρκετίστικο κόπλο είναι.Εσυ τώρα δεν θα έλεγες "Ρε τον μ@λ@κ@ τι κάθεται και λέει" :lol: ώστε και οι υπόλοιποι να τσεκάρουν την εκμπομπή και να κερδίσουν οι χορηγοί.¶σχετα για ποιό λόγο θα τη δουν και ποιά η γνώμη τους :lol: :lol: H AGB θα μετράει νούμερα αυτό έχει σημασία :lol:

 

Ναι έτσι είναι δυστυχώς (ή ευτυχώς γιατί βγάζει γέλιο). :D :D

 

Λοιπόν θα στείλω mail στο Χάρδα και θα του προτείνω εκπομπή με τίτλο "'Εχουν τα ξύλα ψυχή?" όπου το ρεπορτάζ θα είναι με ακτινογραφίες' date=' μαγνητικές τομογραφίες, και φωτογραφίες kirlian (!?) από hi-end κιθάρες και θα μιλάμε για πάσης φύσεως κούρδισμα. Θα στηρίζουμε τις απόψεις μας με ψήγματα αριθμοσοφίας. :lol: :lol: :lol:

 

 

...Φώναξε κι εμένα!! θα μεταμφιεστώ σε Λουκά,θα σηκώνομαι και θα σε βρίζω αδιάκοπα... ΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΕ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ :lol:

 

ΚΟΥΡΔΙΣΜΕΝΑ ΞΥΛΑ=900+491=1391

Έχουμε επίσης:

1391=(70+900+421)=Ο ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΠΑΛΜΟΣ

1391=(370+1021)=ΤΟ ΧΑΣΙΣΙ

1391=(123+1268)= ΙΕΡΗ ΤΖΙΧΑΝΤ

 

(Τα παραπάνω αθροίσματα είναι ακριβή)[/quote']

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Harilatron κανεις σα μικρο παιδι που εμαθε να μετραει και πετας

συνεχως τα 'αστεια' περι αριθμοσοφιας και λεξεων..?'Η μου φαινεται?

Καταλαβαμε οτι πηρες το DVD του Λιακοπουλου.

 

Επαναλαμβανω σε καποιους μπορει να μη φαινεται αστειο,και επισης

καλο θα ηταν να μην κοροϊδευεις κατι που δεν καταλαβαινεις προφανως.

Φιλικα

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταλαβαμε οτι πηρες το DVD του Λιακοπουλου.

Tι DVD είναι αυτο? Το θέλω. Υπάρχει σε torrent?

 

Υποθέτω: ΝΤΙΒΙΝΤΙ ΛΙΑΚΟ = 863 =ΚΛΑΠΑΤΣΙΜΠΑΛΟ (τσέκαρέ το)

 

Επαναλαμβανω σε καποιους μπορει να μη φαινεται αστειο' date='και επισης καλο θα ηταν να μην κοροϊδευεις κατι που δεν καταλαβαινεις προφανως.

Φιλικα[/quote']

 

pastelius, μην το παίρνεις προσωπικά....έχει πολύ πλάκα...γιατί δεν μπορείς να το πάρεις έτσι?

 

Παρεπιπτόντως, εσύ θεωρείς τις "Πύλες" σοβαρή εκπομπή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου