Προς το περιεχόμενο

Run on (Cover)


LakyTag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στην παρέα. Πρόλαβα να το ακούσω και πράγματι ήταν μια πρώτη προσπάθεια, ένας χαβαλές.

 

Η φράση του Νέστορα 

'Πως τα κατάφερες και δολοφόνησες ένα αριστούργημα; ' ήταν μια αυθόρμητη ερώτηση στην συνέχεια της ακρόασης του θέματος. Δεν πιστεύω ότι είχε κακή πρόθεση αλλά εύλογη απορία σε αυτό που άκουσε.

 

Η απάντηση του Κostas Tag :

'Δεν είναι δύσκολο, το παίζεις πρώτη φορά και βγαίνει έτσι χαβαλές' κατά την γνώμη μου ήταν μια άμεση, ειλικρινής απάντηση στην ερώτηση του Νέστορα.

 

Κι εκεί θα έπρεπε να τελειώσει το παρόν θέμα.

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ακουσα. Λιγα δευτερολεπτα εστω. Δεν μου αρεσε. Η αντιδραση μου ηταν να μην κανω σχολιο. Ουτε like, που συνηθως κανω like στον Κωστα διοτι γουσταρει αυτο που κανει και περναει καλα οταν το κανει. Απεφυγα να σχολιασω. Δεν βοηθησα τον Κωστα σε αυτο το κομματι.

 

Ειλικρινης ειμαι, αλλα εχω παραπανω τακτ απο οσο χρειαζεται ο Κωστας. Τα δικα μου αρκετα σχολια που του εχω κανει καιρους, εαν τον βοηθησουν να κανει ενα βημα εμπρος, το ενα σχολιο του Νεστορα θα τον βοηθησει να κανει τρια βηματα εμπρος.

 

Και ο Νεστορας θα μπορουσε να μην γραψει τιποτα. Να μην ανοιξει καν το θεμα. 97 στους 100 ισως να το προσπερνουσαν. Ο Νεστορας και το ανοιξε και το ακουσε. Εδειξε ενδιαφερον. Και απαντησε με τον συνηθισμενο του κοφτερο τροπο, οπως κανει με ολους. Δεν προσβαλλει ποτε ομως. Απλα ειναι πολυ αυστηρος και ευθυς. Μονο κερδος ειναι για σενα η απαντηση του.

 

Επισης ειναι παρα πολυ σημαντικο να αναγνωριζεις πρωτος εσυ τις δυναμεις και τις αδυναμιες σου. Εαν το κανεις, ο,τι κριτικη και να λαβεις δεν θα σε ενοχλησει.

 

Συνεχισε να δουλευεις. Η δουλεια και η επιμονη ανταμειβεται. Ο χαβαλες σε παει πισω.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ει, εντάξει. Εγώ ανέβασα ένα πρώτο τζαμ που έδειχνα αυτό το τρακ σε ένα φίλο και κάναμε λίγο πλάκα, όπως έλεγε και η αρχική μου λεζάντα και έγινε ολόκληρο θέμα. 

Θέλει αρκετή δουλειά για να γίνει ανθρώπινο, το αναγνωρίζω. 

Τέλος πάντων, το επισυνάπτω εδώ για χάρη της περιέργειας (μη μείνει και κανείς με την αγωνία.... 😜)

 

 

Runon Jam 1.mp3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου