Προς το περιεχόμενο

Τα πρώτα άλμπουμ των.......


Ritchie22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι και αταλαντος ο dianno. κομματιας ναι , αλλα οχι αταλαντος .

δε ξερω κατι με τρελαινει σε αυτον τον δισκο . με κανει και φανταζομαι οτι παιζω στο γουεμπλει . προχτες τον ακουγα πλενοντας πιατα και χτυπιομουν λες και ακουγα φοιβο.... χε χε χε ....!

με τρελαινει αμα τον ακουσω ακομη και απο κασετα. μου αρεσει και ο θορυβος . μου θυμιζει πολλα . μου θυμιζει το γουοκμαν των 3.000 δρχ που ειχα και το εκρυβα οταν εμπαινε καποιος στο δωματιο μου. υποτιθεται βλεπετε οτι διαβαζα...! καλα μη κλαψετε με την ποιητικη μου διαθεση κιολας... :):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Evanescence, το πρώτο EP τους (ίσως ΚΑΙ το δεύτερο) έδειχναν ότι κάτι έχουνε να πουν, με κομμάτια όπως το Understanding... Μέτα βέβαια το σέσανε... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deicide...μετα το ομωνυμο επεσαν συνθετικα πιστευω..και τωρα ακουγονται λες κι εχουν πεσει απο χαραδρα :cry: :cry: :cry:

 

Trivium...θεωρω το πρωτο τους κλασεις ανωτερο συνθετικα απο το τελευταιο(janick μη βαρας αλλο.. :lol: )

 

Hammerfall...μετα το πρωτο, το παραχεσαν το θεμα και παιζουν ολο τα ιδια! :x

 

Rainbow...το πρωτο ηταν ολα τα λεφτα, εχει αλλωστε και φοβερες επιτυχιες μεσα! :P

Τα επομενα(Rising εξαιρουμενου), δεν το εφτασαν ποτε...οσο για σημερα, ο Ritchie εχει γεροντοκαψουρες!! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α και για να μη ξεχνιόμαστε τα τρία πρώτα των arch enemy...

 

"black earth"

stigmata

burning bridges

 

μιλάμε για albumάρες που μετά την είσοδο της angela στο γκρουπ όλοι τα ξέχασαν...

 

Στο πρώτο δε, κάνουν και διασκευή στο ides of march και το aces high των maiden με brutal φωνητικά.... (α ρε johan...)

μπορείτε να το ακούσετε εδώ:

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο δε' date=' κάνουν και διασκευή στο ides of march και το aces high των maiden με brutal φωνητικά.... (α ρε johan...)[/quote']

 

Και μετα, το Starbreaker!! :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο δε' date=' κάνουν και διασκευή στο ides of march και το aces high των maiden με brutal φωνητικά.... (α ρε johan...)[/quote']

 

Και μετα, το Starbreaker!! :twisted: :twisted: :twisted:

Aκριβώς συνάδελφε :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alice in hell - Annihilator - ποτέ δεν ξεπεράστηκε, απο τους ίδιους

 

Wasp - Wasp

 

Παρεπιπτόντως δεν είναι φοβερός τύπος και τραγουδιστής ο Blackie...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν τις σφαλιάρες του lemmy ή μετά;..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Όντως όμως είναι φιγούρα. Αν και το επόμενό τους ήταν δισκάρα, ίσως καλύτερο και από το wasp!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου