Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο άλμπουμ Metal


anastasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά δεν είναι σε λάθος ενότητα; Αν ήταν στο περί ανέμων μάλλον δεν θα ετύγχανε αυτής της αντιμετώπισης από τον eye....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tη ψήφο μας θες;

 

ΟΚ θα την έχεις αν και πιστεύω πως είναι τελείως λάθος το όλο θέμα....

 

spiritual beggars - ad astra..... stoner και άγιος ο Θεός...

 

ξαναλέω η ερώτηση είναι απίστευτα βάρβαρη....lol

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ειναι προβλημα να εχεις ζησει το παλιο καλο νοιζ..

ολα σου φαινοντε χαζα.. :cry:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται πόσο παλιός είσαι...

την χρονική περίοδο που εντάχθηκα εγώ ήταν διαφορετικά(για μένα πολύ καλύτερα πάντως) δεν ξέρω τι γινόταν πριν.

Αλλά δεν έχω λόγο να σταματήσω να μπαίνω όπως δεν έχω λόγο(κα τα την δική μου κρίση)να συμμετέχω ενεργά.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει, αν μη τι άλλο, ενδιαφέρον να παρατηρήσει κανείς πώς αντιδράει κάποιος όταν του προτείνουν (εμμέσως) να βγει κατά μία έννοια από τον μικρόκοσμό του...

 

Είσαι σε ένα κελί και καμαρώνεις, βρίσκεις τρομερά ενδιαφέρον να ρωτήσεις ποιος από τους τοίχους που σε περιβάλουν είναι πχ ψηλότερος.

 

Έρχεται ένας (εν προκειμένω ο eye) και λέει "δεν έχει νόημα να ασχολείσαι με αυτό. Βγες έξω και κάνε μια βόλτα".

 

Ποιος είσαι ρε, που το παίζεις έξυπνος; Έχεις ζήσει ποτέ σε κελί;

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει' date=' αν μη τι άλλο, ενδιαφέρον να παρατηρήσει κανείς πώς αντιδράει κάποιος όταν του προτείνουν (εμμέσως) να βγει κατά μία έννοια από τον μικρόκοσμό του...

 

Είσαι σε ένα κελί και καμαρώνεις, βρίσκεις τρομερά ενδιαφέρον να ρωτήσεις ποιος από τους τοίχους που σε περιβάλουν είναι πχ ψηλότερος.

 

Έρχεται ένας (εν προκειμένω ο eye) και λέει "δεν έχει νόημα να ασχολείσαι με αυτό. Βγες έξω και κάνε μια βόλτα".

 

Ποιος είσαι ρε, που το παίζεις έξυπνος; Έχεις ζήσει ποτέ σε κελί;[/quote']

μαζι σου :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο eye, καλώς ή κακώς (κακώς για μένα, αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα), εξέφρασε μια γνώμη με το γνωστό στυλ και ύφος του. Αλλά τουλάχιστον είναι σταθερός στις απόψεις του.

ΟΛΑ τα άλλα posts όμως (στα τύπου "ΕΛΕΟΣ" και "φτάνει πια με αυτές τις ερωτήσεις" αναφέρομαι), είμαι παραπάνω από βέβαιος ότι δεν θα υπήρχαν. Από την πρώτη κι όλας απάντηση θα είχαμε λίστες metal δίσκων. Εδώ ακόμα και τώρα, μία στο τόσο βλέπουμε ότι ανασύρονται και απαντούνται περσινά και προπέρσινα threads "Ποιος είναι ο αγαπημένος σας ντράμμερ" κτλ.

 

Υποκρισία κανονική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει' date=' αν μη τι άλλο, ενδιαφέρον να παρατηρήσει κανείς πώς αντιδράει κάποιος όταν του προτείνουν (εμμέσως) να βγει κατά μία έννοια από τον μικρόκοσμό του...

 

Είσαι σε ένα κελί και καμαρώνεις, βρίσκεις τρομερά ενδιαφέρον να ρωτήσεις ποιος από τους τοίχους που σε περιβάλουν είναι πχ ψηλότερος.

 

Έρχεται ένας (εν προκειμένω ο eye) και λέει "δεν έχει νόημα να ασχολείσαι με αυτό. Βγες έξω και κάνε μια βόλτα".

 

Ποιος είσαι ρε, που το παίζεις έξυπνος; Έχεις ζήσει ποτέ σε κελί;[/quote']

 

Ποιός είναι ο μικρόκοσμος στην προκειμένη περίπτωση θα ήθελα να μου διασαφηνίσεις :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spiritual beggars - ad astra..... stoner και άγιος ο Θεός...

 

:wink: Έτσι δισκάρα, αν και για stoner-doom θα προτιμήσω pentagram

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου