Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο άλμπουμ Metal


anastasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλά την σημερινή νορβηγική κατάντια δεν την μπορώ...

 

Ούτε εγώ φίλε παναγιώτη, ούτε εγώ :( :(

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ακριβώς αυτο. παιζουν πολυ καλη μουσική αλλα δεν παιζουν black.εχουν παρει καποιες απο τις ιδεες του black και τις εχουν ξεχειλωσει απλα. Καποτε οντως παιζανε black μ μαλιστα με το πολυ δικο τους προσωπικο' date=' ιδιοτυπο και τιμιο τροπο. Μετά το Enthroned ομως το ξεσκισανε μωρ'αδερφακι μου!!!ετσι ηταν επι εποχης For All Tidd?[/quote']

 

 

οντως...σε αυτα που λες εχεις δικιο... αλλα απο το να καταλειξουν να παιζουν goth σα τουσ cradle of filth καλυτερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα στο nwosdm γινεται της αντιγραφης το καγκελο για να μην αναφερουμε τις αλαξοmemberιες. ολοι παιζουν σχεδον τα ιδια και οι περισσοτεροι εχουν και την ιδια ακριβως παραγωγη, οποτε ειναι σαν να μην αλλαζεις συγκροτημα καθε φορα που αλλαζεις cd.που ειναι τα μεγαλεια της παλιας καλης αμερικανικης και της παλιας καλης ολανδικης σχολης;;;

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο οι At The Gates αξίζουν παναγιωτάκη, αυτούς στο επιτρέπω να τους ακούς. Για να δεις τι majestic μεγαλόψυχος άνθρωπος είμαι.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο οι At The Gates αξίζουν παναγιωτάκη' date=' αυτούς στο επιτρέπω να τους ακούς. Για να δεις τι majestic μεγαλόψυχος άνθρωπος είμαι.[/quote']

έλα γίνεσαι κακός τώρα....

 

δηλαδή δεν γουστάρεις τίποτα άλλο από death;;;; πές τα όλα ρε αλήτη... :twisted:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τα παλιοτερα αξιζουν τα πρωτα των Dark Tranquility, In Flames και Arch Enemy, τα υπολοιπα ειναι απλες αντιγραφες με νεα πληκτρα.

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τα παλιοτερα αξιζουν τα πρωτα των Dark Tranquility' date=' In Flames και Arch Enemy, τα υπολοιπα ειναι απλες αντιγραφες με νεα πληκτρα.[/quote']

 

μη μου πεις πως δεν αξιζουν οι death an kai δε παιζαν ακριβως ... αλλα.... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΒΛΑΣΦΗΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΩ!!!!!!

 

ακους εκει δεν αξιζουν οι Death...

τι θα πει δεν παιζαν ακριβως;;; οι τυποι (ή μαλλον ο τυπος) απλα ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΤΑΝ!

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου