Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο άλμπουμ Metal


anastasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλα ρε συ.....

 

black metal εστί: satan' date=' fuck christ.... ου α, ααααααργκ και κακό, make-up, άσχετοι παίχτες, hell, satan, devil, είμαι άγριος και φοβερίζω τα μικρά παιδιά, είμαστε οι καλύτεροι και όποιος δε μας ακούει είναι μ@λ@κ@ς κλπ κλπ κλπ :lol:

 

 

 

εδώ ρε death και thrash.....από αυτό γεννήθηκε και το black αλλωστε....[/quote']

 

 

ελα ρε παναγιωτη.... μην εισαι τοσο αυστηρος με τη black.... υπαρχουν και συγκροτηματα οπως οι rotting crist που αν και δε μου πολυ αρεσουν δε μιλανε για satan, fuck christ...... και τωρα ασχετοι πεκτες δεν ειναι... τα drums μαλιστα επειδη εχω ακουσει death και μου αρεσει και αυτη παρα πολυ εχει κατα τη γνωμη μου καλυτερα.... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για να μην τασκώνεστε ο καλύτερος δίσκος metal είναι ο Painkiller απο τους Judas Priest, ...

 

Όλοι οι συγχρονο-μεταλλάδες προσπαθούν μέσα απο θεραπείες και κατάλληλες ψυχολογικές στηρίξεις να ξεπεράσουν τον αξεπέραστο δίσκο....

 

This is the Painkiller...

 

Έσενα eye πιός είναι ο αγαπημένος σου metal δίσκος...

?

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν και συγκροτηματα οπως οι rotting crist που αν και δε μου πολυ αρεσουν δε μιλανε για satan' date=' fuck christ... :twisted:[/quote']

 

 

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν και συγκροτηματα οπως οι rotting crist που αν και δε μου πολυ αρεσουν δε μιλανε για satan' date=' fuck christ... :twisted:[/quote']

 

 

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

 

για παραδειγμα το καινουργιο τους σιντι μιλαει για την ελληνικη μυθολογια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για παραδειγμα το καινουργιο τους σιντι μιλαει για την ελληνικη μυθολογια....

τα υπόλοιπα;;;;; ακόμα και το όνομα της μπάντας........

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιώτη μην το δένεις και πολύ το ότι οι μπλακάδες ασχολούνται με σατανισμό στους στίχους τους. Με διάφορες άλλες θρησκείες και φιλοσοφίες ναι. Και στο ξαναλέω τους deathάδες τους έφαγε η κουλτούρα ε; (deicide, dismember, cannibal corpse, nile και γενικότερα από τους 10 οι 9) Οπότε πάει το πρώτο σου επιχείρημα. Και αν κρίνω περί όσων λέτε περί κουλαμάρας και ασχετοσύνης, προφανώς δεν θα έχετε ακούσει black συγκροτήματα, πέραν των νορβηγικών που πλασάρει κάθε λίγο και λιγάκι η βαριοπούλα!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιώτη μην το δένεις και πολύ το ότι οι μπλακάδες ασχολούνται με σατανισμό στους στίχους τους. Με διάφορες άλλες θρησκείες και φιλοσοφίες ναι. Και στο ξαναλέω τους deathάδες τους έφαγε η κουλτούρα ε; (deicide' date=' dismember, cannibal corpse, nile και γενικότερα από τους 10 οι 9) Οπότε πάει το πρώτο σου επιχείρημα. Και αν κρίνω περί όσων λέτε περί κουλαμάρας και ασχετοσύνης, προφανώς δεν θα έχετε ακούσει black συγκροτήματα, πέραν των νορβηγικών που πλασάρει κάθε λίγο και λιγάκι η βαριοπούλα![/quote']

υπάρχει και παραπέρα black;;;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

επίσης το black ασχολείτο κατεξοχήν με αντιχριστιανικό και σατανιστικό στίχο....διαφωνείς;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν διαφωνώ. Αλλά όχι και μόνο. Περισσότεροι "σατανιστές" κυκλοφορούν στο Death και από τις 2 πλευρές του Ατλαντικού (οι 2 σχολές του death) παρά στο Black. Και σε ξαναρωτάω: εκτός από νορβηγούς, τους marduk, και τους r.christ τι άλλα έχεις ακούσει;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφ και κρίνεις τότε.... Τσου ρε τσιπιρίκο!

Τουλάχιστον εγώ έχω πόση "βιβλιογραφία" στο death για να μπορώ να κρίνω.

 

Κάτι μου λέει όμως ότι αυτό περί death και black είναι σαν να λέει ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα :lol: :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου