Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο άλμπουμ Metal


anastasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά το πρόβλημα είναι ότι οι δικές μας είναι από τσιμέντο και όχι από ξύλα όπως οι νορβηγικές..... :cry: :cry:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εξ'αλλου ειναι ξεπερασμενη η μοδα...

 

τωρα οι "κακοι" blackmetel-αδες φορανε δυχτιοτα και περνουν κακες ποζες στον καθρευτη :lol:

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

τωρα κατι αλλα ψευτο-black συγκροτηματα τυπου Dimmu Borgir μπορει να εχουν το στιλ του ειμαστε οι καλυτεροι κ οποιος δεν μας ακουει ειναι ενα τιποτα' date=' αλλα οι ιδιοι οι ηγετες της σκηνης λενε οτι οποιος μας ακουει ειναι αλλος ενας βλ@κ@ς που θελει να το παιξει κακος και μοχθηρος.

 

.[/quote']

 

αχ ρε φιλε μη μου τα χαλας ρε φιλε και σε πειρα με καλο ματι... οι dimmu borgir επειδη ειναι νορβιγοι δε σημενει τιποτα.... επισης κατα τη γνωμη μου παιζουν πολυ καλη μουσικη.... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς αυτο. παιζουν πολυ καλη μουσική αλλα δεν παιζουν black.εχουν παρει καποιες απο τις ιδεες του black και τις εχουν ξεχειλωσει απλα. Καποτε οντως παιζανε black μ μαλιστα με το πολυ δικο τους προσωπικο, ιδιοτυπο και τιμιο τροπο. Μετά το Enthroned ομως το ξεσκισανε μωρ'αδερφακι μου!!!ετσι ηταν επι εποχης For All Tidd?

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εν γένει προτιμώ την αλητεία του death που συναντά κανείς στους carcass, atheist (εδώ έχουμε και proggressive ε; :D ) morbid angel κλπ

 

 

φυσικά δέχομαι πως μεγάλα black σχήματα άφησαν εποχή (η αλήθεια είναι πως δεν έχω ψαχτεί κατάλληλα για αυτά και θα το ήθελα) αλλά την σημερινή νορβηγική κατάντια δεν την μπορώ...

 

προτιμώ από σημερινά το n.w.o.s.d.m γενικά....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου