Προς το περιεχόμενο

Τα φώτα σας-Συνδεσμολογία μαγνητών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καθαρά ενημερωτικά η θέση "και οι 3 μαζί" έχει σχεδόν ακαδημαϊκό και μόνο ενδιαφέρον, δηλαδή να δει κάποιος πως ακούγεται συγκριτικά με τις άλλες θέσεις.

Εχει ίσως πραγματικό ενδιαφέρον αν η κιθάρα ηχογραφείται μόνη της ή με ελάχιστα όργανα επι πλέον, καθώς ως ήχος με μεγάλη δυσκολία θα "κάτσει" στο μιξ.

Στα 2 τελευταία χρόνια που το έχω φτιάξει στην κιθάρα μου το χρησιμοποιώ για 2-3 λεπτά κάθε φορά που παίζω, γρήγορα πηγαίνω σε άλλη θέση και ποτέ μέχρι σήμερα δεν ηχογράφησα στη θέση αυτή κάτι ή μου πέρασε κάν η ιδέα ή η επιθυμία να γράψω κάτι.

Το αντίθετο φυσικά συμβαίνει με το συνδυασμό μαγνητών 1+3 που έχει περισσότερο και αξιοποιήσιμο ενδιαφέρον.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέστη (@Marathon), χάρηκα που είσαι γερός και δυνατός. Να τα πούμε κάποια στιγμή στο τηλέφωνο.

Να σας ευχαριστήσω όλους από καρδιάς για το ενδιαφέρον να με συνδράμετε.

Δύναμη και κουράγιο σε όλους μας και ειδικά σε όσους έχουν παιδιά σε εφηβική και μετεφηβική ηλικία που δοκιμάζονται απίστευτα αυτή την περίοδο.

 

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα μια εναλλακτικη λυση που προυποθετει ομως να χωραει το s1 pot της fender (ειναι καπως βαθυ,σε σκαψιμο κανονικης στρατ χωραει μια χαρα)

 

Screenshot_20210326-214757_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου