Προς το περιεχόμενο

Αγορά Ενισχυτή Ηλ. Κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

 

Θέλω να αγοράσω καινούριο ενισχυτή κιθάρας. Παίζω μουσική σε

στυλ Fates Warning. Τι προτείνετε;; Μπορώ να βρώ κάτι καλό αλλά

σχετικά φθηνό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είναι ο πρώτος σου ενισχυτής έτσι?

Αν ήταν θα σου πρότεινα με 1000 τον line6 spider II 75 αλλά για να δίνεις 600Ε μάλλον δεν είναι ο πρώτος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι ο πρώτος μου. Ο πρώτος μου ήταν ένας Leem (ή "lame" αν προτιμάτε!!). Παίζω αρκετά χρόνια κιθάρα, αλλά λόγω αμέλειας δεν έχω επενδύσει σε κάτι καλύτερο. Έχω υπ'όψιν κάποιους ενισχυτές, αλλά θα ήθελα να διαβάσω κι άλλες γνώμες! So, give 'em to me!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Θέλω να αγοράσω καινούριο ενισχυτή κιθάρας. Παίζω μουσική σε

στυλ Fates Warning. Τι προτείνετε;; Μπορώ να βρώ κάτι καλό αλλά

σχετικά φθηνό;

κοιταε μονο για φουλ λαμπατο ενισχυτη για να μην το μετανιωσεις αργοτερα.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να γίνεις πιο σαφής; Εννοώ να αναφέρεις το "γνωστό" τρίπτυχο : ΜΑΡΚΑ - ΜΟΝΤΕΛΟ -ΤΙΜΗ! Thanks!

πχ εγω πηρα εναν engl screamer μεταχειρισμενο στα 600 ευρω.αν δεν μπορεις να δωσεις περισσοτερα για καινουργιο κανε κατι παρομιο.

αν θελεις την γνωμη μου παρε οπωσδηποτε φουλ λαμπατο(στην αναγκη αργησε λιγο μεχρι να μαζεψεις τα επιπλεον χρηματα)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο παίκτης! Ούτος ή άλλος αν δεν είμαι 100 % σίγουρος για το αν αυτό που θα αγοράσω με καλύπτει δεν το αγοράζω. Όταν ήμουν πιο πιτσιρικάς την έχω πατήσει από βιαστικούς ενθουσιασμούς. Θέλει υπομονή και ψάξιμο η δουλειά. Είμαι και από επαρχία και έτσι δεν έχω τη δυνατότητα συχνής επίσκεψης σε μαγαζιά, έστω και για δοκιμή. Ας είναι καλά το Noiz και όλοι εσείς που με τις γνώσεις σας/μας βοηθιόμαστε για τη λήψη της πιο σωστής απόφασης. Ποια είναι η γνώμη σου για τον Triple X της Peavey (combo);;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου