Προς το περιεχόμενο

Αγορά Ενισχυτή Ηλ. Κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιταε μονο για φουλ λαμπατο ενισχυτη για να μην το μετανιωσεις αργοτερα.
πραγματικα με τον tech21 εχω βγει απο αυτο τριπακι!και εγω λαμπατο εχω αλλα δεν παιζω με πολλα γκαζια!και στην ερωτηση φτηνο μικρο λαμπατο με γκαζια...η απαντηση ειναι δεν υπαρχει ή αμα βρεθει δεν νομιζω να ειναι αξιολογο(λογο της τεχνολογια μια λυχνιας)!

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τα 600 ευρω ομως που διαθετει το παλικαρι δεν ειναι λιγα χρηματα και μπορει να βρει 'θυριο' με αυτα τα λεφτα(μεταχειρισμενο).

δεν νομιζω να εχει προβλημα αν χρειαστει να δωσει και λιγα περισσοτερα για καινουργιο αν αξιζει τον κοπο :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι η γνώμη σου για τον Triple X της Peavey (combo);;

 

Tον combo μόνο μεταχειρισμένο τον βρίσκεις πλέον.Έχω την κεφαλή Triple XXX.Είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το μόνο που ενδεχομένως να χρειαστεί είναι αλλαγή τις stock λάμπες γιατί μου φάνηκαν πολύ άψυχες.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry gia tous latinikous paidia, alla den mporo na mpo apo ton upologisti mou. Tha eimai sudomos

 

http://www.thomann.de/gb/laney_gh50l.htm

 

me

 

http://www.thomann.de/gb/laney_gs112ve.htm

 

Exo to aderfaki tou -GH100R- kai einai ... oti prepei gia tsampoukalemenous ixous... Kala kaneis kai to psaxneis kai theoro oti prepei na pas se lampa... Sugnomi kai pali gia tous latinikous paidia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000000

 

για τον laney Gh-50

πραγματικα τελειος ενισχυτης για εμενα ,παιζεις οτι θες και εχει και απιστευτα μεσαια.... και πολυ ζεστος με τις el34..

 

απο την αλλη με τον valvestate ειχα τις χειροτερες εμπειριες της ζωης μου..

για μενα ειναι ενας απολυτα αχριστος ενισχυτης ! ψοφιος και ψευτικος ηχος

ειναι πραγματικα μουφα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok! Θα τον τσεκάρω. Ποιος φέρνει τους Laney

στην Ελλάδα' date=' για να κάνω ένα test-drive? Πόσο κοστίζει ο συγκεκριμένος Laney;[/quote']

 

+1000000 και απο εμενα για τον Laney. Μιλαω σαν σχετικα καινουργιος κατοχος του συγκεκριμενου ενισχυτη!! "Δυστυχως" ο επισημος στην Ελλαδα ειναι ο ΝΑΚΑΣ... Test-drive μπορεις να κανεις εκει ανετα, κ να παραγγειλεις απο THOMA... 8)

 

Επισης σαν σημειωση να αναφερω οτι ο GH50L εχει μονο ενα καναλι, αλλα ξεχωριστο διακοπτη για το drive (με δυνατοτητα ποδοδιακοπτη). Δες αν αυτο μπορει να αποτελεσει αρνητικο σε αυτο που ζητας. (προσωπικα δεν με χαλαει καθολου).

 

 

Υ.Γ. λεω δυστυχως γιατι θα διαπιστωσεις οτι η on-line τιμη που βλεπεις στο thomann δεν εχει καμια σχεση με αυτη του Νακα...

OMEGA MONOLITH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθέτω περίπου 600 euros. Τον θέλω για εξάσκηση' date=' ηχογράφηση και live.[/quote']

 

Για ριξε μια ματια σ'αυτον :wink: :http://www.thomann.de/gr/peavey_classic_30.htm

Εμενα δεν με πολυεντυπωσιασε αλλα ολοι μιλανε με τα καλυτερα λογια γι'αυτον τον all around ενισχυτη που να σε καλυπτει για εξάσκηση, ηχογράφηση και live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τρελο πραγματικα το γεγονος .

 

ο Νακας μου ζητησε 860 ευρο για τον gh50

 

αλλα εγω εννοιται οτι αγορασα απο thomann.... μολις 600

 

τι να πω για τον vh-100 που μου ειπαν γυρω 1300-1400 ευρα ενω εχει 999 στο thomann , μαλλον μας θεωρουν για χαζους.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου