Προς το περιεχόμενο

Αγορά M-Audio Ozonic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την καλησπερα μου σε ολους

Σκεφτομαι να αγορασω τηνκαρτα ηχου M-AUDIO OZONIC

http://www.thomann.de/gr/m_audio_ozonic.htm

και θα ηθελα φυσικα την γνωμη σας.Αξιζει ως αγορα? Την εχει καποιος η την εχει δουλεψει? Οι απαιτησεις μου ειναι μικρες ,η δημιουργια δλδ ενος σχετικα αξιοπρεπους home studio.Οι σχετικες προυποθεσεις υπαρχουν (ενα δυνατο pc,2 giga μνημη,ενας "γρηγορος" αποθηκευτικος χωρος κλπ).

Θα ηθελα ακομα και μερικες συμβουλες για την αγορα βιβλιων σχετικα με την μουσικη τεχνολογια (η δυνατον στα ελληνικα) η ακομα αν υπαρχει καποιο σχετικο βιβλιοπωλειο με αναλογο προσανατολισμο.

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσα ξέρω ο πυρήνας της κάρτας είναι η 2496 οπότε ότι ισχύει για αυτήν ισχύει και για το ozonic. Και σαν σύνολο είναι μια χαρά

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thnx boukaw7

Την σχεση τιμης - αποδοσης την βρισκεις καλη??? Σκεφτομαι να προχωρησω αμεσα στην αγορα της.

Ως προς το 2ο σκελος της ερωτησης ,βιβλια μουσικης τεχνολογιας,λεξικα κλπ στα Ελληνικα και σχετικα βιβλιοπωλεια,εχεις κατι καλο να μου προτεινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου