Προς το περιεχόμενο

Τα Kemper στην Ελλάδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι σίγουρος οτί θέλεις να έχεις ένα μηχάνημα που μοιάζει σαν να βγήκε από μονάδα εντατικής θεραπείας;  ;D

 

https://www.kemper-amps.com/dealers-and-distributors/87/Greece

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το Kemper είναι απίστευτο μηχάνημα, όπως και να δείχνει. Στην Ελλάδα δεν φέρνει κάποιος, οπότε μπορείς πάντα να το πάρεις από Thomann.

 

Edit: Δεν ήξερα για το Unison, τρομερή πρωτοβουλία!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Kemper είναι απίστευτο μηχάνημα, όπως και να δείχνει.

 

Ναι ρε συ, για πλάκα το έγραψα.  ;D Δεν το έχω δοκιμάσει για να έχω γνώμη, αλλά αν δεν κάνω λάθος το έχεις, οπότε σε πιστεύω οτί όντως έχει τρελές δυνατότητες...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όχι, όχι δεν το έχω, το έχουν πολλά άτομα με τα οποία παίζω μαζί κατά καιρούς και έχω περάσει πολύ χρόνο μαζί του. Είναι εξαιρετικό μηχάνημα κατά τη γνώμη μου κι ας μοιάζει με μηχάνημα νοσοκομείου, ή από σκηνικό του Star Trek. ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unison audiostore - Επαγγελματικά Ηχητικά - Μουσικά όργανα και προιόντα Μουσικής Τεχνολογίας

 

Είναι στην Κάνιγγος αν θυμάμαι καλά, πιθανώς να έχει και κάποιο να δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου