Προς το περιεχόμενο

Τα νέα μου studios - By LK.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μόλις τώρα, Spyros Delta είπε

Κι εγώ, αλλά ονειρεύομαι ένα ωραίο ντουλάπι με τζάμι που κλείνει ερμητικά και έχει έλεγχομενη θερμοκρασία. 

 

 

.

Είσαι μερακλής!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να παρεις ενα studio desk και θα ομορφυνει περισσοτερο ο χωρος. Οχι απο τα μεγαλα γιατι δε θα χωραει, ενα πιο συμμαζεμενο

 

51gf8SrGSXL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, 13-13 είπε

Πρεπει να παρεις ενα studio desk και θα ομορφυνει περισσοτερο ο χωρος. Οχι απο τα μεγαλα γιατι δε θα χωραει, ενα πιο συμμαζεμενο

 

51gf8SrGSXL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Ακόμα,  μετά 2 χρόνια που ήρθα εδώ , περνάω το σύνδρομο όχι άλλο κουβάλημα.    Αλλά δίκιο έχεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LK είπε

Είσαι μερακλής!!!

Ναι αλλά αν το κάνω σκέφτομαι να μη σας το δείξω, μη βρω κάνα μπελά.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 ώρες πριν, LK είπε

Πρέπει να δω που θα βάλω την flying V , αν και κατί σκέφτηκα.

Πάντως βάση τοίχου την απέρριψα....δεν τρυπάω τοίχους στις νέες εγκαταστάσεις....το ορκίστηκα 😄

Με τη φόρα που έχεις πάρει, και καθώς η V δεν θα είναι το τέλος του αγοραστικού spree, δεν ρίχνεις έναν όροφο από πάνω να δημιουργήσεις ένα vault αποκλειστικά για τα "κούτσουρα"; 😄

 

Πάντως απ' τη φωτογραφία, νομίζω ότι ούτε καν βάσεις τοίχου δεν χωράνε.

Εναλλακτικά, άρχισε να πουλάς "κούτσουρα", να αδειάσει ο χώρος 😉

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 ώρες πριν, Superfunk είπε

με 22% BFP, HDL 61, LDL 125 & Τριγλυκεριδια 110 ενω τα triplex μου μοιαζουν με αδειες γερμανικες autobahn

Με αυτό μου θύμισες μια νοιζομάζοξη- να ήταν το 2010, άντε βαριά- βαριά το 2011- σε ένα κεμπαπτζίδικο στα μέρη του μακαρίτη του dkall.

Με το που ήρθαν τα φαγητά, να βλέπεις όλους τους γέροντες να βγάζουν χάπια και να τα καταπίνουν με καταιγιστικούς ρυθμούς- για ζάχαρο, χοληστερίνες κλπ.

Μεγάλες στιγμές του forum μας. 😄

  • Χαχα 3

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Με αυτό μου θύμισες μια νοιζομάζοξη- να ήταν το 2010, άντε βαριά- βαριά το 2011- σε ένα κεμπαπτζίδικο στα μέρη του μακαρίτη του dkall.

Με το που ήρθαν τα φαγητά, να βλέπεις όλους τους γέροντες να βγάζουν χάπια και να τα καταπίνουν με καταιγιστικούς ρυθμούς- για ζάχαρο, χοληστερίνες κλπ.

Μεγάλες στιγμές του forum μας. 😄

 

Εμ μετα τα 40 δυο πορτες εχει η ζωη.....η μια  γραφει διαλλειματικη (εκτος κι αν ζεις με μαρουλια και αποβουτυρομενα γιαουρτια) και ο αλλος χαπΓια..... αν δεν ξεκουραζεις το σΚωτι σου και το παγκρεας 16-20 ωρες την ημερα και δεν ριχνεις και μερικα χιλιομετρα περπατημα..... μοιραια ερχεται το χαπι...😅

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως η ηρεμία,  η θαλπωρή... το άδειασμα του μυαλού που με καταλαμβάνουν όταν μπαίνω σε αυτό το studio ή στο από πάνω (που έχω τα των videos -photography ) είναι πραγματικά το καλλίτερο συναισθήματα. 

Φαντάζομαι-ελπίζω-εύχομαι να το παθαίνετε όλοι σας στους χώρους σας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LK είπε

Πάντως η ηρεμία,  η θαλπωρή... το άδειασμα του μυαλού που με καταλαμβάνουν όταν μπαίνω σε αυτό το studio ή στο από πάνω (που έχω τα των videos -photography ) είναι πραγματικά το καλλίτερο συναισθήματα. 

Φαντάζομαι-ελπίζω-εύχομαι να το παθαίνετε όλοι σας στους χώρους σας.

Σε καταλαβαίνω καθότι μονήρης, αυτή είναι η βάση, γιατί φαντάσου να μπαίνεις στο ''χώρο'' και να φωνάζει η ''Μαρίκα'' απ όξω, Λάκηηηηηηηηηη, πήγαινε να μαζέψεις τα ρούχα απ τη βεράντα, γιατί θα βρέξει κι εγώ σιδερώνω. Εγώ πχ απλώνω εντός σπιτιού και δεν σιδερώνω

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου