Προς το περιεχόμενο

Triton Extreme - Να... ή να μην...????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τί εννοείς μελέτη? Διάβασμα πιάνο π.χ. ή διάβασμα για το τί πλήκτρο θα πάρουμε?

Με τα Kurzweil μπορείς να κάνεις πολλά' date='αν κάνεις μια περιήγηση στο φόρουμ θα διαβάσεις που αρκετοί έχουν κάποιο Kurzweil και δεν έχουν ακόμα ανακαλύψει το 50% των δυνατοτήτων τους.

 

Να σε ρωτήσω κάτι αφου έχεις Korg.

 

Τί λένε όσον αφορά ποιότητα? Αντέχουν? Σ έχουν παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα?

Προσωπικά σε μένα όχι,το ένα μου το έχω κοντά 4 χρόνια και το άλλο είναι απο τον περασμένο νοέμβριο.Είναι και αναλόγος την χρήση που θα το κάνεις,εμένα μ'αρέσει να προστατεύω την "πρίκα" μου.Απο την άλλη έχω δει συνθ σειράς Le που είχε κάπια κεντρικά κουμπάκια λειτουργιών σπασμένα,όταν όμως είδα πως το χειριζόταν ο κάτοχος,κατάλαβα και το γιατί.

Απλά να καταλάβεις,μπορεί να τύχει να σου βγάλει πρόβλημα μπορεί και όχι,απο την άλλη αν δεν το μεταχειρίζεσαι σωστά,λογικό μετά απο κάποιο καιρό να χαλάσουν κάπια κουμπιά.Εγώ όπως είπα δεν είχα πρόβλημα 4 χρόνια τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε Lamprosgg ο Tony -κατά κόσμο Αντώνης Κιοσπές- δεν φαίρνει Roland. Φέρνει κυρίως KORG σε καλές τιμές και κάποια Casio αρμόνια.

Επειδή περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, θα σου βάλω ένα απλό ερώτημα πριν όλων των άλλων:

 

Αγοράζοντας το μηχάνημα που λες, θα βγάλεις μεροκάματο και θέλεις να το λειτουργήσεις -που λέει ο λόγος - από εχθές ή έχεις άνεση να μελετήσεις το βιβλίο του κάποιες εβδομάδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου