Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XIII


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Γιατί; Έγινε κάτι με τον Σαββόπουλο?

Αλλαξε γραμμη στο μετρο (Θεσσαλονικης)

10 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Έχει συλλογή υπογεγραμμένων άλμπουμ του η Ακρίτα;Τα πωλεί;

 

Ειχε. Δεν εχει πλεον απ'οτι λεει. Κ επειδη δηλωσε πως αν τα ειχε ακομη θα τα επεστρεφε το μονο που ασφαλες συμπερασμα που εβγαλα σημερα ειναι πως  ακουει σπετσοφαι κ αυτη

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 991
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

6 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Το Φορτηγό, είναι το μόνο που έχω στο VLC του κινητού από Σαββόπουλο, για να το ακούω στο μετρό που δεν πιάνουν τα δεδομένα (στην επιφάνεια της γης ακούω σπετζοφαι) και αυτό όντως άκουγα το πρωί...

 

Μα στο σπετζοφαι μπορεις να κατεβάζεις άλμπουμ για να τα ακούς κι εκτός σύνδεσης , αχχαχ σατανάς σατανάς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Σατανά... 😇

 

Θα τον ρωτήσω από κοντά τον Νιονιο τα Χριστούγεννα που θα πάω τη μάνα μου για επίσκεψη στο σπίτι του .

Ως τότε αν δεν μου πείτε θα έχω άγνοια.

Τι να τον ρωτήσω για την Ακρίτα όμως πείτε μου (α και ΠΟΙΑ είναι επίσης γιατί μπορεί να μην την γνωρίζει και δεν την γνωρίζω και εγώ , είναι κάποια κυρία που ζει σε ακριτικη περιοχή;)

2 λεπτά πριν, kardc είπε

Μα στο σπετζοφαι μπορεις να κατεβάζεις άλμπουμ για να τα ακούς κι εκτός σύνδεσης , αχχαχ σατανάς σατανάς 

 

Το τζάμπα έχω,όχι το πληρωμένο.

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Η εγγονή του Διγενή.

Ακρίτας και αΦτος;

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

Τι να τον ρωτήσω για την Ακρίτα όμως πείτε μου (α και ΠΟΙΑ είναι επίσης γιατί μπορεί να μην την γνωρίζει και δεν την γνωρίζω και εγώ)

 

 

Την γνωριζει ενας Τατσοπουλος κ το λυσανε το θεμα νομιζω (κι ομως ναι). Οποτε μη του λες τιποτα

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προειδοποίηση στο (σατανικό) μέλος @Superfunk για απόπειρα ανατίναξης της εύρυθμου λειτουργίας του τίμιου forum μας.

ΥΓ: Επίσης να λύσει τις απορίες του περί Ακρίτα και πλερώσει συνδρομή στο σπότι το φάι... Αφτά.

 

 

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Τι ξεφτιλα ομως ολο αυτο το cancel culture, εχουμε κατσει και εχουμε δει για να εκτιμησουμε και να γινουμε ανθρωποι απο Ριφενσταλ μεχρι Αιζενσταιν, και βγηκαν τα τελευταια χρονια ολοι οι ¨ευαισθητοι" ανυπαρκτοπουθεναδες να μοιραζουν cancel ακομα και στον Ομηρο γιατι ειναι λεει φασιστας, ου να μου χαθητε αμπαλοι τενεκεδες.

Επεξεργασμένο από manosx
  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βγάλει για πώληση 2 δίσκους του Νιόνιου (Ρεζέρβα, Περιβόλι του ...) και δεν τους πήρε κανένας. Πάλι μέσα μπήκα. Κουβά!

  • Χαχα 3

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου