Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Πληκτράδων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα...

 

έχουμε λοιπον, μαζευτει 2-3! Οποτε λεω εγω τωρα:

 

Το ΠΣΚ μας το χαλασε :) αλλα τι θα λεγατε για Δευτερα, 26 Νοεμβριου και ωρα 19:30 στο συντριβανι (θεσσαλονίκης);

 

Εγω ειμαι σχεδον ΠΑΝΤΑ διαθεσιμος απο τις 24 Νοεμβριου και μετα, οποτε και θα γυρισω απο Γερμανια...

Εβαλα μια ημερομηνια σχετικα μακρυα, για να προλαβουμε να οργανωσουμε το χρονο μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λιγο προσοχή στην ημερα και ωρα...

 

Ειπαμε οτι τα ΠΣΚ βγαινουν εκτος... και ως πρωτη επιλογη/προταση ειναι η Δευτερα 26 Νοεμβριου και ωρα 19:30...

ΟΧΙ στις 24 λοιπον... που ειναι Σαββατο! Στις 26... Τη Δευτερα... στις 19:30... στο συντριβανι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο προσοχή στην ημερα και ωρα...

 

Ειπαμε οτι τα ΠΣΚ βγαινουν εκτος... και ως πρωτη επιλογη/προταση ειναι η Δευτερα 26 Νοεμβριου και ωρα 19:30...

ΟΧΙ στις 24 λοιπον... που ειναι Σαββατο! Στις 26... Τη Δευτερα... στις 19:30... στο συντριβανι...

 

;D ;D Καλά ρε αφεντικό, ένα λάθος έκανα  ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συντροφοι ισχύει το κάλεσμα σε τσάι? Να ράψω κοστούμι?

Σημειώνω όι μπορεί να λείπω τελικά από Θεσ/νίκη, αλλά ίσως έρθω....λοιπόν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήνω στο κοινό το τηλέφωνο μου αν συνεχίζει να ισχύει η συνάντηση αυτή αν και κατα την γνώμη μου δεν είδα πολλές συμμετοχές.

Ας γράψει λοιπόν ο καθένας μια ημερομηνία έστω κοντά στις γιορτές για να βρεθούμε περισσότερα απο 2-3 άτομα.

 

Μήπως να μετατρέψουμε τη συνάντηση πληκτράδων σε συνάντηση σκυλάδων για να έρθετε? αντε πάρτε την απόφαση,ένα meeting θα κάνουμε να ανταλλάξουμε ιδεές και ανέκδοτα...

 

Γι'αυτόν που το είπε παραπάνω,όχι δεν κατοικώ στην θεσσαλονίκη,απο κιλκίς είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ δεν ισχυει σημερα στις 7:30??με τον neeq λεγαμε να ερθουμε...Ας γινει σημερα να μας παιξεις και κανενα ταξιμι(χιχιχι) που εισαι και κορυφαιος και κανουμε κ ενα meeting και στις γιορτεςςς!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πάω και θα πιω μπύρες μόνος μου και θα λέω και αστεία και ανταλάσσω ιδεες.

 

Αντε ρε ελάτε...

 

"Θα είμαι κι εγώ εκεί"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου