Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Πληκτράδων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ θα ήμουν εκεί , αν ήμουν απο εκεί. Να προσπαθήσετε να συναντηθείτε.

 

Ειχα την τιμή να συναντηθώ αυτά τα χρόνια με μέλη του noiz, και σε επίσημη και σε ποιο φιλική προσκληση, αλλά και στο event στο Lazy οπου παίξαμε κι όλας, και ήταν πραγματικά πολύ ωραία.

 

Θα ήταν ωραία να αλληλοσυναντιόμαστε σε καφέ και σε events πιο συχνά.

 

Είναι δύσκολο λογω των ρυθμών της ζωής και των υποχρεώσεων όλων μας να γίνεται αυτό με μεγάλη συχνότητα και να οργανώνεται.

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν το κάνατε την επόμενη εβδομάδα που θα ήμουν Θεσ/νίκη θα ερχόμουν κι εγώ αλλά...δυστυχώς είμαι Αθήνα...

 

Πιθανώς θα με ενημερώσει το φιλαράκι μου ο Chris82 αν τελικά καταφέρει να έρθει για το πως πήγε η συνάντησή σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Δερβίση είμαι μέσα!!!!!

 

Μόνο να το ξέρω κανένα 15μερο νωρίτερα!!!!

 

Αν κάτσει η φάση σε παρακαλώ πάρε με τηλ γιατί μπαίνω σπάνια πλεόν εδώ λόγω έλλειψης χρόνου.... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε, γι αυτό δε μπορώ να βρω πληκτρά στην Αθήνα. Έχετε μαζευτεί όλοι στη Θεσαλλονίκη. Σα δε ντρέπεστε :D

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι και γω μεσα chris82 αν και εχουμε γνωριστει θα θελα να τα ξαναπουμε και να γνωρισω και αλλους συναδελφους το msm μου ειναι [email protected] μη σασ μπερδευει το account toy msn ειμαι πληκτρας επικοινωνεισται μαζι μου για την ημερομηνια κ ωρα

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν οργανωνετε νεα συναντηση....αλλα αν εννοείτε αυτην για την οποια έγινε λόγος πριν....παει....περασε.....ήμασταν λίγοι και καλοι και ήταν before christmas....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου