Προς το περιεχόμενο

θελω φθηνο ενισχυτη!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΙΛΕ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΦΡΟΣ ΠΑΡΕ ΕΝΑΝ PEAVY TRANSTUBE ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜ...ΓΙΑ METAL ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ROCK. EGV EXV TON ENVOY11Ο 40 WATT KAI EIMAI ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 220 ΕΥΡΩ! :wink:

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ok, ρε παιδια.Λοιπον, ο marshall ηταν ψιλοκαλος στην παραμορφωση αλλα στα καθαρα με ξενερωσε και ειναι και ακριβος για τα 15βατ.Τον ibanez δεν τον εχω δοκιμασει... τα καθαρα του peavey ηταν φοβερα, στην παραμορφωση ηταν αρκετα καλος και μαλιστα ο τυπος στο μαγαζι τον δυναμωσε στο τερμα και ο ενισχιτης δεν κωλωσε καθολου :twisted: :twisted: :twisted: !Και μαλιστα πιστευω οτι τα 140Ε για 25βατ ειναι καλη τιμη.Σωστα?Μαλλον απο 'βδομαδα θα παρω εναν απ'τους τρεις και ειμαι προς τον τελευταιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τελικα πηρα αυτον http://www.peavey.com/products/browse.cfm/action/detail/item/116533/number/00583600/cat/64/begin/1/Rage%AE+258.cfm

ειμαι ικανοποιημενος αν και δεν τον εχω δυναμωσει αρκετα ακομα.

Σας ευχαριστω ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου