Προς το περιεχόμενο

Κλοπή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Stardrops τι μπορείς να κάνεις σε αυτή την ατυχή περίπτωση: Τσεκάρεις όπου μπορείς αγγελίες- ηλεκτρονικές ή έντυπες, τσεκάρεις τα κάνα δύο μαγαζιά στην Αθήνα που πουλάνε μεταχειρισμένα όργανα, αλλά κυρίως (και θα πόνταρα σε αυτό) τσεκάρεις κάτι αυτοσχέδια παζάρια που βρίσκονται στην περιοχή του Ελαιώνα στον Βοτανικό. Βέβαια είναι είναι long shot και βάλε, με ελάχιστες πιθανότητες, αλλά αν έχεις χρόνο, διάθεση και υπομονή κάνε μια προσπάθεια.   

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

.................... τσεκάρεις κάτι αυτοσχέδια παζάρια που βρίσκονται στην περιοχή του Ελαιώνα στον Βοτανικό. 

 

Μερικες ερωτησεις.

Που ακριβως ειναι και τι πουλανε;

Και καθε ποτε;

Ευχαριστω.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
20 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

 

Μερικες ερωτησεις.

Που ακριβως ειναι και τι πουλανε;

Και καθε ποτε;

Ευχαριστω.

Το location είναι Αγίας Άννης στον Ελαιώνα και νομίζω ότι είναι μόνο Κυριακές. Δεν έχω πάει προσωπικά, αλλά πήγαιναν κάτι γνωστοί μου και το θέμα είχε προκύψει σε συζήτηση.

Πουλάνε από... μέχρι- από εργαλεία και υλικά και οτιδήποτε άλλο μπορεί να προκύψει. Κοινώς τα πάντα όλα, από σαβούρες μέχρι ενδεχομένως ενδιαφέροντα πράγματα.  Και ενίοτε είχαν δει και μουσικά όργανα. 

Κάποιος δε, μου είχε πει ότι υπάρχει και ένα πιο "χωμένο" παζάρι κάπου στην περιοχή, αλλά δεν θυμάμαι άλλες λεπτομέρειες για αυτό.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν ειναι μερη που πανε ασχετοι αυτα τα παζαρια ομως, μπορει να μπλεξεις. Ειχε και στη λαχαναγορα στου Ρεντη ενα πριν μερικα χρονια. Μπορεις να ψαξεις και σε ενεχυροδανειστηρια, παρε τηλεφωνο και ασε περιγραφη του οργανου και πες οτι δινεται αμοιβη. Ενας φιλος ετσι βρηκε ενα σαξοφωνο καποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Το location είναι Αγίας Άννης στον Ελαιώνα και νομίζω ότι είναι μόνο Κυριακές. Δεν έχω πάει προσωπικά, αλλά πήγαιναν κάτι γνωστοί μου και το θέμα είχε προκύψει σε συζήτηση.

Πουλάνε από... μέχρι- από εργαλεία και υλικά και οτιδήποτε άλλο μπορεί να προκύψει. Κοινώς τα πάντα όλα, από σαβούρες μέχρι ενδεχομένως ενδιαφέροντα πράγματα.  Και ενίοτε είχαν δει και μουσικά όργανα. 

Κάποιος δε, μου είχε πει ότι υπάρχει και ένα πιο "χωμένο" παζάρι κάπου στην περιοχή, αλλά δεν θυμάμαι άλλες λεπτομέρειες για αυτό.

 παρόμοια παίζουν στο σχιστό, βέβαια δεν έχω δει κιθάρες ποτέ περισσότερο κοτοπουλάκια, φυτά, χαλιά και διάφορα σκουπίδια.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, D'Ailleurs είπε

 παρόμοια παίζουν στο σχιστό, βέβαια δεν έχω δει κιθάρες ποτέ περισσότερο κοτοπουλάκια, φυτά, χαλιά και διάφορα σκουπίδια.

 

Ηλεκτρονικά/ηλεκτρικά (σιντιέρες, ηχοσυστήματα, κλπ) έχει μπόλικα πάντως.

Τώρα που τα βρίσκουν .... δεν ξέρω.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο Σχιστο που ειχα παει πριν πολλα χρονια μονο χαλια και κοτοπουλα, θυμαμαι ειχαν σε πληθωρα.

Καπου ειχα δει και αυτοκινητα.

Αλλα κιθαρες και τετοια πραγματα ,οχι.

Για αυτο ρωτησα για Βοτανικο, απο Καλλιθεα που ειμαι, 10 λεπτα υποθεση να δω τι εχει.😎

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου