Προς το περιεχόμενο

Προσοχή στις αγοραπωλησίες σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, manosx είπε

και να μου πεις οτι eventually θα βρεις το νεο mozart δεν υπαρχει περιπτωση να το ξανακανω

Κοίτα, αν μου πεις ότι eventually θα βρω τη νέα Shakira, το κάνω εγώ εθελοντικά, για 'σένα.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Χαρμάνης ήσουν?

Το ήπιες όλο μόνος σου?

Ευτυχώς που δεν στην έπεσε η αστυνομία.

Όχι.

Όχι.

Κέντρο, πιάσαμε ύποπτο με λαμπατο fat foot distortion του telegun, να τρέχει πάνω απο το όριο προσπαθώντας ν'απονακρυνθει...

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μότσαρτ, αν ακούς την εκπομπή, να ξέρεις ότι δε ψάχνουμε για καλύτερούς μας στη μπάντα, θέλουμε κατώτερους μας για να κάνουμε ποζεριές. Τράβα τώρα να γράψεις καμιά σονάτα και θα σε ειδοποιήσουμε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Κέντρο, πιάσαμε ύποπτο με λαμπατο fat foot distortion του telegun, να τρέχει πάνω απο το όριο προσπαθώντας ν'απονακρυνθει...

 

Σεσημασμένος πεταλάκιας, ύποπτος για αγοραπωλησίες κιθαριστικού υλικού.

Βαποράκι ο τύπος.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Σεσημασμένος πεταλάκιας, ύποπτος για αγοραπωλησίες κιθαριστικού υλικού.

Βαποράκι ο τύπος.

Φυσηξτε λίγο εδώ κύριε....

Ωπ!

Κέντρο... Φοράει 10-38 σε στρατ 

17 λεπτά πριν, manosx είπε

"Ζητειται η καινουργια Σακιρα. Περιοχη βορεια προαστια. Μοτσαρτ αποκλειονται. Δεκτες ανταλλαγες με telegun distortion."

Η Σακιρες οι πιο πολλές είναι Μεξικανικες. Μια λιμιτεντ Έντισον Γιαπωνέζα που είχα δει όμως τις πατάει κάτω. Προτιμώ το τελεγκαν

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πωλητές, μη ψάχνοντας συμβουλές τύπου vendora (πώς να μας δώσετε τα λεφτά για να πιάσουν περισσότερο τόπο οι αγγελίες σας) καθώς πιστεύω ότι το συγκεκριμένο φόρουμ είναι διαφορετικό, τι κάνετε όταν δεν σας φεύγει ένα προϊόν το οποίο το δίνετε σε δίκαιη τιμή αλλά δεν προκύπτει αγοραστής; Απλά περιμένετε μέχρι να προκύψει ενδιαφερόμενος; Π.χ. αυτή την περίοδο έχει στο forum κιθάρες σε κατάσταση βιτρίνας που δίνονται ένα 30% κάτω από την αρχική τιμή, και είναι καλά όργανα δεν μιλάμε για τίποτα σάπια μεταλλοκίθαρα. 

 

Ρωτάω γιατί έχω την εντύπωση ότι λίγοι είναι διατεθειμένοι να πληρώσουν μετρητά. Τουλάχιστον εμένα μου έχει τύχει τις περισσότερες φορές να μου προτείνουν ένα άλλο προϊόν + χρηματική διαφορά. Κάποιες φορές είναι ενδιαφέρουσες οι προτάσεις, αλλά συνήθως δεν έχεις ανάγκη αυτό το οποίο σου προτείνουν

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

@Nekkon πιο παλιά που αγόραζα κ πούλαγα σωρηδόν, πούλαγα ΛΙΓΟ πιο κάτω απ'ότι το αγοραζα (μεταχειρισμένα) για να φύγει πιο γρήγορα 

Όταν αναγκαστικά πούλησα γιατί χρειαζομουν επειγόντως τα χρήματα, ξεκιναγα από ΛΙΓΟ πιο κάτω κ έφτανα σε ξεφτίλα καταστάσεις. Πχ είχα πάρει ibanez rg550 japan  του 91 κοντά στα 500 κ μετά από σεταπ, αναβάθμιση μαγνητών σε G.A.S. κ σουπερσουιτς για τους συνδυασμούς που θέλω (δηλ αφού έσκασα 270 παραπάνω κ άλλαξα τα generic πράγματα που είχε η κιθάρα κ την εκανα υπερόπλο) την έδωσα ....350🤬

(Το original edge που είχε έχει 3 κατοσταρικα κ οι μαγνήτες με το switch 220)

Κ επειδή τα παζάρια δεν έπιαναν, έπεσε κ εκβιασμός αν δε βάλεις κ μια θήκη δε την παίρνω γιατί είμαι με μέτρο

Ηθικό δίδαγμα άλλο το να νομίζεις πως σκοτώνεις ένα όργανο επειδή το έβαλες 60% της τιμής (πράγμα νορμάλ δηλαδή), άλλο να το σκοτώνεις πραγματικά γιατί έχεις ανάγκη τα λεφτά, που τότε δε χρειάζεται να το γράψεις καν στην αγγελία, κάνει μπαμ. 

Σε γενικές γραμμές μου αρέσει να αγοράζω κ να πουλαω σε τιμές λίγο πιο κάτω από λογικές, αλλά όχι ευκαιρία (αν βγάζει νόημα το πώς το περιγράφω)

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Ευχαριστώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι αισίως 13 χρόνια στο νοιζ, έχω αγοράσει και πουλήσει χιλιάδες πράγματα, πάντα από απόσταση γτ είμαι επαρχία και δεν μου έχει συμβεί ποτέ ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα σοβαρό..... Το πιο ακραίο ήταν όταν έστειλα μια Fender American deluxe strat σε έναν παντελώς αγνωστο στη Κρήτη, να τη δοκιμάσει και μετά να μου βάλει τα χρήματα... Καλή θέληση να υπάρχει και θετική σκέψη.... 

  • Like 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τυχει να αγορασει κατι απο μενα το συγκεκριμενο ατομο. Δε μου φανηκε περιεργος αλλα ποτε δε ξερεις. Ψαξε το ονομα του στο FB και θα στο βγαλει μπας και βγαλεις και εσυ ακρη. Εγω πλεον μονο με καταθεση πρωτα, εχω καλες αξιολογησεις στο νοιζ και οποιος θελει αγοραζει ετσι μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου