Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή πορείας....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
47 λεπτά πριν, kpeyos είπε

Η ουσία είναι ότι ο @dimsonic θεωρεί ότι παρείχε μία αξία στο forum και εφόσον την παρείχε, αυτή θα μπορούσε να είναι ανταλλάξιμη και η απάντηση του πρώην ιδιοκτήτη @Yannis Methenitis ήταν ότι εφόσον είναι ένας ερασιτέχνης που δεν θα τον πλήρωνε από μόνο του κανείς,  αυτά που γράφει δεν έχουν κάποια αξία, τουναντίον έχει μετατρέψει το forum σε ημερολόγιο. 

Δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι προς συζήτηση αν έχεις καταλάβει αυτό.

Όποιο επιχείρημα εχει παρατεθεί και προσπάθεια επεξήγησης μέχρι τώρα, σε περνάει και δεν ακουμπάει.

Αυτό που έχεις καταλάβει είναι αυτό που θα ήθελες να συμβαίνει.

Βαριέμαι και που το σκέφτομαι ακόμα. 

Το ιδρώνεις το φανελάκι.

71moXxrjrHL._SLDPMOBCAROUSELAUTOCROP288221_MCnd_AC_SR462,693_.jpg

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosx είπε

  Ο Γιαννης Αγιαννης ηταν παρανομος, αρα ηταν και ανηθικος;

Πότε ζούσε αυτός.

 Τώρα έχουν αλλάξει τα πράγματα.

 Αν σε πάνε στο δικαστή και του πεις δεν είχα να φάω και πεινούσα θα σε αφήσουν.

Και από το σούπερ μάρκετ δεν θα ζητήσουν τη δίωξή σου μετά, φαϊ θα σου δώσουν μην τους πας στα κανάλια και μετά την έκατσαν.

 Θα πέσουν κεφάλια, είναι και προεκλογική περίοδος.

3 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι προς συζήτηση αν έχεις καταλάβει αυτό.

Όποιο επιχείρημα εχει παρατεθεί και προσπάθεια επεξήγησης μέχρι τώρα, σε περνάει και δεν ακουμπάει.

Αυτό που έχεις καταλάβει είναι αυτό που θα ήθελες να συμβαίνει.

Βαριέμαι και που το σκέφτομαι ακόμα. 

Το ιδρώνεις το φανελάκι.

71moXxrjrHL._SLDPMOBCAROUSELAUTOCROP288221_MCnd_AC_SR462,693_.jpg

Θέλω να φτιάξω ένα τέτοιο.

 

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

Θέλω να φτιάξω ένα τέτοιο.

 

Σοσιαλ τζαστις γουωριωρ λεει βρε κος

Οχι ΣΟΣΙΑΛ(ιστικ) ΜΟΥΒΜΕΝΤ

 

ΑΦΤΟ παρε

 

ΠΑΣΟΚ.jpeg

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Ευχαριστώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, LK είπε

 

@kpeyos

το noiz έχει σαφείς κανονισμούς και τους αποδέχεσαι κατα την εγγραφή.

Είτε έχεις συνεισφορά , είτε όχι, τις διαφημίσεις θα τις δεις.

 

 

Μεχρι να πιουμε τον γκαφε με τις 3 ζαχαρες μου υποδεκνυει καποιος που αναφερεται στους κανονισμους οτι αποδεχομαι οτι θα δω διαφημισεις?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι να απαντηθει το ανωτέρω επειδη ορισμενοι ξεχνούν πως ξεκινησε η ιστορια

Ειπα σε καποια φαση οτι οι επισκεπτες ας δουν διαφημισεις διοτι δεν προσφερουν τιποτα εκτος απο ενα τραφικ.

Αντίθετα τα μελη προσφερουν με αναρτησεις θεματα μουσικες αρθρα κριτικες κλπ.

 

Επ αυτου δεχτηκα την επιθεση του στυλ "νομιζεις οτι εισαι αρθρογραφος"

 

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
20 λεπτά πριν, kpeyos είπε

 

 

Αν και για να θέσω και μια άλλη παράμετρο τέτοιου είδους προφορικές συμφωνίες μπορείς να κανεις για αυτά που μπορείς και να προβλέψεις. Το να πληρωσω για να μπω να παίξω, δε θα μου είχε περάσει ποτέ απ το μυαλό. Δηλαδή (για να το πάρουμε στην πλάκα, μην παρεξηγηθεις πάλι) αν μου έλεγαν ΟΚ έπαιξες, τώρα πρέπει να σε στείλουμε στον Βόρειο Πόλο για τρεις μήνες γιατί εμεις έτσι κάνουμε εδώ, έπρεπε να το έχω προβλέψει σε κλαποιου ειδους συμφωνητικό ή θα πάω στα δικαστηρια να το λύσω; 

 

Μα δεν σου ζητηθηκε για να μπεις να πληρωσεις,

Συνδρομή σου ζητήθηκε.

 

Το λάθος της συμφωνίας ίσως ήταν ότι ο άνθρωπος στην πόρτα δεν ηταν ενημερος ότι αυτούς  που θα παίξουν δεν τους ζητάμε συνδροή. . Δεν είπα ότι ηταν δικο σου λάθος. Μπορεί να ήταν λάθος που δεν τον ενημέρωσε για τα συμπεφωνημενα ο οργανωτής.

Είτε οτι ,ναι ηταν μερος της συμφωνιας , ακόμα και στους μουσικούς να ζήτησουμε συνδρομή, που δεν διατυπωθηκε όμως  με σαφηνεια, κατα τις διαπραγματεύσεις .....και βρεθηκες προ εκπλήξεως.

 

Δεν ξέρω.

 

Από το αποτέλεσμα κρινω οτι ηταν μια δυνιτικη συνδρομη και οποιος ηθελε την πληρωνε (μουσικός ή μη) .

Και θα μπορούσες ευκολα να το αντιμετωπισεις όπως προείπα με το "λυπάμαι δεν συμφωνηθηκε κατι τετοιο για εμένα ,τον μουσικό".

 

Εν πάσει περιπτώσει , ο τρόπος εισόδου και εξόδου σου από τον χώρο, ήταν κατι προβλεπόμενο  που επρόκειτο να αντιμετωπίσεις κατα την εκτέλεση της συμφωνίας σας (να παίξεις)  και οι λεπτομέρειές αυτων , θα έπρεπε να ρυθμιστουν (αν δεν μιλούσαμε βέβαια  για τον ερασιτέχνη,  του ερασιτεχνη....ω ερασιτεχνη....., σε όλα τα επίπεδα, και κυριως στο οργανωτικό) .

 

Παλι καλά να λες, που δεν έγινε κάνα ατυχημα ,καμια ηλεκτροπληξια στον ντραμμερ, και να ψαχνεστε ποιος είναι ο μουσικός, ποιος ο οργανωτης και ποιός ο πορτιέρης,

 

Για το άλλο , τον βόρειο πόλλο, θα σου απαντούσα, αλλά μου χρωσταέι ο @Yannis Methenitis κάτι μηνιάτικα από το παρελθόν και κάμω επίσχεση εργασίας.,

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Επ αυτου δεχτηκα την επιθεση του στυλ "νομιζεις οτι εισαι αρθρογραφος"

 

Ποιά επίθεση; Και μόλις είχα πειστεί ότι παρεξήγησα και πήγαινα να αγοράσω το μπλουζάκι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου