Προς το περιεχόμενο

Εγώ δεν πάω καλά ή οι 50αριδες ξεμωράθηκαν ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Βρήκα 2 φίλους μου (άσχετοι μεταξύ των)  , 51 ετών και 50 αντίστοιχα και μέσα στον ενθουσιασμό αμφότεροι μου είπαν ότι το επόμενο ΣΚ θα πάνε Αθήνα να δουν πρώτα Πρότιζτυ και την επομένη Γκανς ε Ροζες.

Μεσήλικες , στεφανομένοι και με  παιδιά μεγάλα και οι 2 .

Και μου δημιουργήθηκε εμένα τον ακαμάτη , άτεκνο......άκληρο, άγαμο  και μίασμα της κοινωνίας η απορία, 😁

Μόνο εγώ είμαι σοβαρός σε αυτήν την ηλικία (και είμαι και λίγο μικρότερος).

Άκου εκεί Γκανσ ε Ροζες και Πρότιτζυ το 2023.....αντί να ακούν Στράτο Διονυσίου (σαν εμένα)  , όπως επιβάλουν τα ήθη και τα έθιμα της ηλικίας τους και  του τόπου μας. 😜

 

Υ.Γ....άντε και καλά να τους ακούν.

Να κάνουν τόσο δρόμο και να πληρώσουν λεφτά να τους δουνε λάηβ (τους has beens) ...ήμαρτον δηλαδή. 😁

  • Like 1
  • Χαχα 5
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Slew Rate είπε

Εγώ θα πάω και Prodigy και Guns n Roses 😀

Εσύ είσαι μικρό παιδί, δικαιολογείσαι 😜

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ηλικά και οι prodigy και οι gnr είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, αν ήταν και 2-3 χρόνια μικρότεροι, ακόμα καλύτερα.

 Από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα, βαθειά επηρεασμένος από αυτούς και ως ακροατής και ως music creator.

 Δεν ξεμωράθηκαν!

 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ.,

 

 Και ακόμα και τα δυο συγκροτήματα ακούγονται τόσο ΦΡΕΣΚΑ θα έλεγα.

 Δεν φτιάχνουν πια τέτοια κομμάτια.

 Τι κομμάτια.

 Ύμνοι είναι.

 Legacy...............χαχαχαχχαχαχαχ😀

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα πήγαινα εάν ήμουν 50 (και εμένα Αθήνα).

Και να εξηγήσω γιατί...

1. Η σύζυγος θα με είχε χωρίσει διότι δεν θα υπήρχε χωρος στο σπίτι για κείνη (από τις πολλές κιθάρες που θα έχω στα 50)...

2. Τα παιδιά μου θα είχαν μεγαλώσει και δεν θα είχα το νου στο baby sitting. Ίσως τα έπαιρνα και μαζι...

  • Χαχα 3

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ (όπως έχω ξαναπεί) στέλνω τη γυναίκα μου μόνη της στις συναυλίες που θα ήθελα να πάω αν ήθελα να πηγαίνω σε συναυλίες. Στείλτε και εσείς τις δικές σας, μπορεί και να συναντηθούν.

  • Like 2
  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
49 λεπτά πριν, LK είπε

και την επομένη Γκανς ε Ροζες.

Καλά, εγώ έχω 60 plus που θα πάει στους Guns n Roses, αλλά γιατί όχι; Αφού γουστάρει, ας τους δει.

Προσωπικά βέβαια, με τους συγκεκριμένους δεν θα πήγαινα που να με πλήρωνες, καθότι τους είδα όταν ήρθαν την πρώτη φορά και ήταν "μάπα" το καρπούζι. Δύο ώρες στήσιμο, μάπα ήχος, μάπα και ο Axl που νιαούριζε on stage. 

Prodigy, θα μου έκαναν πολύ μεγαλύτερο κέφι, να άκουγα ένα Firestarter και να γινόταν... σεισμός 😎

 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Καλά, εγώ έχω 60 plus που θα πάει στους Guns n Roses, αλλά γιατί όχι; Αφού γουστάρει, ας τους δει.

Προσωπικά βέβαια, με τους συγκεκριμένους δεν θα πήγαινα που να με πλήρωνες, καθότι τους είδα όταν ήρθαν την πρώτη φορά και ήταν "μάπα" το καρπούζι. Δύο ώρες στήσιμο, μάπα ήχος, μάπα και ο Axl που νιαούριζε on stage. 

Prodigy, θα μου έκαναν πολύ μεγαλύτερο κέφι, να άκουγα ένα Firestarter και να γινόταν... σεισμός 😎

 

Σατανισταί είναι όλοι αυτοί.....

  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου