Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, φαντάσου να πάει ο Καταρράκτης για καφέ με τη Σάτι και να της μιλάει για Χαμονδ και Προγκρέσιβ Τζαζ. Πόσο θα αντέξει να τονε κοιτάει με τις ματάρες της;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψηφίζουμε ΣΑΤΙ

 

 

Μια χαρά θα τα πάει το κορίτσι.

  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, trolley είπε

(Τουλάχιστον) δύο σημαντικά μέλη του φόρουμ είχαν κάποια ανάμιξη στο παρελθόν με το διαγωνισμό.

Και τι έγινε? Αυτό προσθέτει κάποιο κύρος στη συγκεκριμένη διοργάνωση? Η Eurovision παραμένει ένα τραγικό καρα-κιτς πανηγύρι. Και ο Chick Corea να κατέβαινε, πάλι για ένα καρα-κιτς πανηγύρι θα μιλάγαμε.

 

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Και να χαλασουμε την παραδοση "κρινω πριν ακουσω" που εχει το ΝΟΙΖ εδω και χρονια?

Δεκαετίες ολόκληρες ακούμε κ' παρακολουθούμε αυτό το πανηγύρι, και κάθε -μα κάθε- χρόνο γινεται όλο και χειρότερο. Τώρα εσύ αν θες να περιμένεις να ακούσεις τι θα στείλουμε για να κρίνεις, ε, περίμενε. Αν δεν έχεις φυσικά κάτι σημαντικότερο να κάνεις, όπως να κόψεις τα νύχια των ποδιών σου πχ ή να δεις για 328η φορά μια παράσταση του Σεφερλή στον ΣΚΑΙ.😁  

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο πρέπει να περιμένουμε το κομμάτι, αλλά ότι κομμάτι και να φέρει το νύχι δεν πρόκειται να το κόψει, είναι το σκαρί της τέτοιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, trolley είπε

Λοιπόν, φαντάσου να πάει ο Καταρράκτης για καφέ με τη Σάτι και να της μιλάει για Χαμονδ και Προγκρέσιβ Τζαζ. Πόσο θα αντέξει να τονε κοιτάει με τις ματάρες της;

 

Ασε γιατι μπορει να του πει κανενα "κυρ ΚαταραΧτη την αλλη βΔομαδα πετΩ για Λονδινο γιατι εχω μια συνεργασια με τον Ρικ ΓουέικμΑΝ " και να τονεΠαρουνε με υπογΛωσιΑ τον κυρ ΚαταραχΤΗ 🤣 

  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, trolley είπε

Λοιπόν, φαντάσου να πάει ο Καταρράκτης για καφέ με τη Σάτι και να της μιλάει για Χαμονδ και Προγκρέσιβ Τζαζ. Πόσο θα αντέξει να τονε κοιτάει με τις ματάρες της;

θα καταλάβει, το μόνο σίγουρο. Από Μπέρκλεϋ' έρχεται, κάτι θα πήρε το αυτί της...😏

Γουστάρω πολύ Σάτι παρεμπιπτόντως. Σαν άντρας μιλάω.🥰

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- κ. Καταρράκτη, θα δεχθείτε να μου δείξετε το Montage M σας;

- Ωωωω γυναίκα, της μοίρας κτύπημα, ζαμαί των ζαμαί.

- Ελάτε τώρα, μετά θα με ξεναγήσετε εις την Κάνηθον, επληροφορήθην ότι κάτω από το πλατάνι, έχει καλό υλικό για sampling.

- Παράγκα.... εσύ είσαι βρε;

 

 

  • Χαχα 3

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όπως σωστά τόνισε ο trolley, να ακούσουμε πρώτα και μετά...

Η κ. Σάτι είναι συμπαθέστατη, καλή σε αυτό που κάνει, οπότε αν της δώσουν ένα "αξιοπρεπές" κομμάτι (μπορεί να είναι και δικό της, δεν γνωρίζω) δεν αμφιβάλω ότι θα το υποστηρίξει στο 100%.

Απ' εκεί και πέρα, ψυχραιμία, τάξη και ασφάλεια αξιότιμα μέλη.

Η Eurovision είναι ο αγαπημένος μας μουσικός διαγωνισμός, που είθισται η εικόνα να παίζει βαρύτερο ρόλο από την μουσική 🤩

 

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noe13 είπε

Εγώ πάντως δεν έχω χασει eurovision σχεδόν ποτέ 

Ούτε εγώ. Απλά όταν παίζει ο τελικός έχω την tv στο mute και ακούω τις μουσικές μου.image.gif.4d7b2e2708ba8a9c75c3ed702e53c6b9.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου