Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Ειδήμονας δεν ξέρω, καλόγουστος σίγουρα.

Άσε δε θα μιλήσω γτ είμαι biased με τον συγκεκριμένο... 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
12 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Μα αυτό δεν έκαναν κι αυτοί? 

Ναί. 

Είπα ότι και εγώ το ίδιο θα έκανα. 

Αλλά δεν θα θεωρούσα ότι έκαμα τέχνη και θα χαμογελούσα με τους λόγιους υπερασπιστές μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πως φαίνεται ο άνθρωπος που έχει ακούσει πολύ fusion στη ζωή του...😌

Εγω και να παίξω μπορώ αλλα δεν ακούω γιατί ενώ έχει ένα μουσικό ενδιαφέρον για εξάσκηση, γενικά μου είναι βαρετή για διασκέδαση. Προτιμώ αλλά είδη ροκ για να ακούω για να διασκεδάζω. Επειδή είμαι μεγάλο μουσικό ταλέντο αυτή η μουσική νε παραπέμπει να την αναλύω μουσικά αρμονικά και μελωδικά και με κουράζει αυτό. Μου θυμίζει τα χρόνια που μελετούσα και έπαιζα πιάνο για να γίνω ο καλύτερος και ευτυχώς που κάποιος μου άνοιξε τα μάτια μετά τα 20 και μου είπε να μπω στο ΔΗΜΌΣΙΟ για ΣΙΓΟΥΡΙΆ και για να χαρώ τη ζωή και άμα παντρευτώ να βρω κοπέλα με μόνιμη δουλειά και προίκα. 

 Σκέψου να ακολουθούσα τις κλίσεις μου και τα πάθη μου και να γινόμουν μεγάλος πιανίστας διάσημος, τζαζιστας, fusionas και να ανοίγω ωδείο και να με τρώει η δούλεια και η μελέτη ενω μπορώ να χαρώ περισσότερο και τη ζωή και τη μουσική. Γι αυτό, ψηφιζουμε Σαττι. 🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Άντε να το ακούσεις ολόκληρο Samy και άσε τα σχόλια.

 

Εντάξει είπαμε να τον τιμωρήσεις τον Παραγκα αλλά όχι κι έτσι.

Δείξε λίγο έλεος.

  • Χαχα 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

θα βάλει tatata.

Εχει και άλλες Ελληνικές παραγωγές που κουνάνε κόσμο,απλά σας διαβάζω αποσβολωμένος οτι δέν υπάρχουν.

Ενα μικρό παράδειγμα,από τα πολλά που θα μπορούσα να δώσω,αλλά θα καταντούσε βαρετό.

Ασε που μιά φόρμα όπως την παρακάτω θα είχε καλύτερη τύχη και θα έβγαζε και την εικόνα που θέλουμε.

Το σκάουτινγκ εκεί στην ΕΡΤ δέν το λές και επιπέδου μπαρτσελόνας,σε καμία περίπτωση😚.

Αυτό γράψαμε,αυτό θα στείλουμε και καλή τύχη❤️.

 

Επεξεργασμένο από MGs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Εντάξει είπαμε να τον τιμωρήσεις τον Παραγκα αλλά όχι κι έτσι.

Δείξε λίγο έλεος.

Έχεις δίκιο, δεν ξέρω τι μ'έπιασε..😐

Sorry ρε Samy, φταίει ότι αρπάζω εύκολα, δεν είμαι κακός.image.gif.8dc6cab43d786e2084c45a851b47e1e6.gif

 

3 λεπτά πριν, MGs είπε

Εχει και άλλες Ελληνικές παραγωγές που κουνάνε κόσμο

Προφανώς.

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ακόμα ένας που δεν κατάλαβε το μεγαλείο του τραγουδιού της Satti

 

Αν δεν μιλήσει ο Βασίλης Λεβέντης, ακόμη και εγώ αμφιταλαντεύομαι.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
8 λεπτά πριν, LK είπε

Ναί. 

Είπα ότι και εγώ το ίδιο θα έκανα. 

Αλλά δεν θα θεωρούσα ότι έκαμα τέχνη και θα χαμογελούσα με τους λόγιους υπερασπιστές μου.

 

να προσυπογράψω μετά λόγου γνώσεως ότι ναι... έτσι κι αλλιώς το ίδιο κάνουν (και έκαναν κατά καιρούς)...

από την άλλη μακριά από μένα η δίκη προθέσεων οπότε δεν ξέρω αν (οι καλλιτέχναι τουλάχιστον) θεωρούν ότι κάνουν τέχνη (ελπίζω όχι)... ξέρω όμως ότι κάποιοι (των επιτελείων ντε) όχι απλά χαμογελούν αλλά ξεκαρδίζονται στα γέλια με τους "λόγιους" υπερασπιστές τους... κι αυτό γιατί το έχουν κάνει μπροστά μου (οι ίδιοι) πάνω από μια φορές σε ανάλογες περιπτώσεις κατά το παρελθόν...

 

κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε δεν περιγράφω άλλο μια και οσονούπω περνάμε το ψυχολογικό (μου) όριο των 50 σελίδων...🙈🙉🙊

 

-

  • Συμφωνώ 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου